ABD SENATOSUNDA KABUL EDİLEN SÖZDE ERMENİ SOYKIRIM TASARISI

24 Aralık 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
32 defa okundu.
ABD SENATOSUNDA KABUL EDİLEN SÖZDE ERMENİ SOYKIRIM TASARISI

ABD SENATOSUNDA KABUL EDİLEN SÖZDE ERMENİ SOYKIRIM TASARISI

Ermeniler 24 Nisan 1915 tarihini Türklerin  kendilerine yaptıkları “soykırımı” olarak anıyorlar  100 yılı aşkın süre geçtiği halde bu sözde  “Ermeni soy kırımını” dünya gündeminde  tutmaya devam ediyorlar . Bu “ soykırım” ABD  tarafından kabul edilmesi içinde yıllardır uğraş veriyorlardı.  Nihayet, 12 Aralık 2019 tarihinde  ABD Senatosunun  bu yönde aldığı kararla  sözde “ soy kırım” tasarısı oybirliği ile onaylandı. Türkiye bu karara  Dışişleri bakanı  Çavuşoğlu “Ermeni yalanına  “Soykırım” diyen  ABD Senatosuna “ Tarihi siyasi amaçlar için kullananlar gerçeklerle yüzleşmek istemeyen korkaklardır” diye yerinde bir tepki verdi.

Doğu ve  Güney doğu Anadolu  bölgelerinde  yaşayan  Ermeniler batılı devletlerin kışkırtması ile  bu bölgelerde yaşayan Türk ve Kürt  vatandaşlara her türlü vahşeti uygulamışlardır  Bu konuda eski “ Türk Tarih Kurumu “ başkanı Prof  Dr. Yusuf Halaçoğlu’nun Osmanlı kayıtları araştırması neticesinde Ermenilerin yaptığı katliamlar için  şu tespitte bulunuyor.” Doğu Anadolu  bölgesinde Ermeni çeteleri yüz binlerce Türk’ü katlettiler  bu sayının 518 bin 301 kişi olduğunu ifade ediyor. Eski Van kalesi dibinde  80 bin insanı öldürdüler. Atom bombası atılsa belki bu kadar olmazdı. Genç kızların çoğu iffetlerini korumak  için kendisini  Van gölüne attı. Genç kızları Van gölü ortasında bulunan Akdamar Kilisesine götürüp tecavüz ettiler” demektedir. . Ermenilerin bu bölgelerde  vahşice  katlettiği  518 bin  insanın   acısını  unutmamamız gerekirken,  bu katliamları yapan Ermenileri memnun etmek için Van gölünün ortasında  bulunan tecavüz  adası olarak tarihe geçen bu adada bulunan  Akdamar Kilisesini  tamir  ettirip 29.Nisan 2013’ de  Ermeni Papazlara teslim ettik. 2013 Yılında  bu kilisenin tamiri  için harcanan   para 2 milyon lira  ve  sadece  Kilise çanının maliyetinin de 500  bin lira olduğu o zamanki gazetelerde yer aldı. Ermenilerin 1915 tarihi öncesi Anadolu’da  yaptığı insanlık dışı katliamları burada  yazmaya hicap duyuyorum.

Ermenilerin bu bölgelerde yaptıkları katliamlar bütün dünya devletleri tarafından bilindiği halde Türklerin yapmadığı katliamlar gündeme getiriliyor. Çünkü bunu yaparak kendi yaptıkları soy kırımlarını unutturmaya çalışıyor. Fransa’nın Cezayir’de 2 milyona yakın Müslüman’ı  katletti. Aynı şekilde ABD Amerika kıtasındaki 50 milyon yerliyi, kendilerine yer açmak için katlettiği  tarihi bir gerçektir.  Bunun yanında İngiltere, Hollanda, Almanya gibi ülkelerin  milyonlarca insanı katlettiğini bütün dünya biliyor ama,  varsa yoksa Türklerin Ermenilere “soykırım” uyguladığı yalanını hiç gündemden düşürmüyorlar.

Ermenilerin 26 Şubat 1992 tarihinde yaptığı “Hocalı”  Katliamını ve 24. Nisan 1915 “ Ermeni Tehcir” olaylarını konu alan yazılarımı, anılan tarihlerde daha geniş olarak bu gazetede yazacağım.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On