A Milli Takım 6 Milli Sporcuyu Konuk Etti

2 Haziran 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
427 defa okundu.
A Milli Takım 6 Milli Sporcuyu Konuk Etti

A Millî Takımımız, UEFA Uluslar Ligi maçları için kampta bulunduğu TFF Hasan Doğan Millî Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu ile yapılan organizasyonla bugün Down sendromlu 6 millî sporcuyu konuk etti.

Ülkemizi çeşitli uluslararası şampiyonalarda temsil ederek birçok madalya kazanan ve derece alan millî atletler Merve Uzun, Furkan Demir, Rıdvan Yalçın ile millî yüzücüler Hande Özyer, Meltem Özkan ve Dila Arınel, Riva Tesisleri’ni gezdikten sonra, A Millî Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz ve futbolcularımızla tanışıp bire süre sohbet etti.

Down sendromlu millî sporcularımız, akşam antrenmanını izlemek üzere sahaya millî futbolcularımız Hakan Çalhanoğlu ve Çağlar Söyüncü’nün kullandığı buggy ile geldi.   

İdman sahası girişinde Stefan Kuntz tarafından karşılanan 6 millî sporcuya, A Millî Takım oyuncularımız tarafından üzerinde isimlerinin yazılı olduğu imzalı millî takım forması hediye edildi. Teknik heyet ve oyuncularla hatıra fotoğraf çektiren millî sporcularımız, daha sonra tribüne çıkarak idmanın tamamını TFF Başkanı Servet Yardımcı, Millî Takımlardan Sorumlu TFF Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop ve Genel Sekreter Kadir Kardaş ile birlikte izledi.

Altı millî sporcu, antrenmanın ardından akşam yemeğini A Millî Takım futbolcularıyla beraber yedi ve daha sonra tesisten ayrıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN