a CHP İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu:“Darbeye Karşı Kararlı Duruşumuz Devam Edecektir”

14 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1537 defa okundu.
a CHP İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu:“Darbeye Karşı Kararlı Duruşumuz Devam Edecektir”

15 Temmuz Hain Darbe Girişiminin 2. Yılında CHP İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu, “15 Temmuz gecesinde yaptığımız gibi Türkiye’nin demokratik birikimine sahip çıkma azmindeyiz” dedi.

“Darbeye Karşı Kararlı Duruşumuz Devam Edecektir”

Tek güvencemiz ve umudumuz yine milletimizin azim ve kararlılığıdır Demokrasiye ve halk egemenliğine olan inancımızla 15 Temmuz hain darbe girişimini lanetliyoruz diyen Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu, “Demokrasiye ve millî iradeye yönelik bu hain kalkışma ve arkasındaki FETÖ terör örgütünü lanetliyoruz”

“MİLLETİMİZ, GAZİ MECLİS VE SİYASET KURUMU ORTAK BİR DİRENİŞ SERGİLEMİŞ, GİRİŞİM BOŞA ÇIKARILMIŞTIR”

“15 Temmuz Hain darbe girişiminin üzerinden iki yıl geçti. Demokrasiye ve millî iradeye yönelik bu hain kalkışma ve arkasındaki FETÖ terör örgütünü lanetliyoruz. 15 Temmuz 2016 gecesinde yaptığımız gibi halk egemenliğine ve Türkiye’nin demokratik birikimine sahip çıkma azmindeyiz. Darbe girişimine karşı Milletimiz, Gazi Meclis ve siyaset kurumu ortak bir direniş sergilemiş, girişim boşa çıkarılmıştır. Ancak bu kararlı duruş ne yazık ki güçlü bu demokrasi kurma fırsatına dönüştürülememiş, sonraki süreçte TBMM’yi devre dışı bırakan bir OHAL rejimi yerleştirilmiştir. Aradan 2 yıl geçmiş olmasına rağmen darbenin siyasi ayağımı çıkarılmasına dönük esaslı bir adım atılmamıştır”

“TEK GÜVENCEMİZ VE UMUDUMUZ YİNE MİLLETİMİZİN AZİM VE KARARLILIĞIDIR”

“Askeri ya da sivil her türlü darbeye karşı kararlı duruşumuz devam edecektir. Güçlü ve müreffeh bir Türkiye yaratmanın yolu, Cumhuriyetin kuruluş ilke ve bağlı, kuvvetler ayrılığına dayalı demokratik, laik, sosyal hukuk devleti esaslarına sarılmaktan geçiyor. Tek güvencemiz ve umudumuz yine milletimizin azim ve kararlılığıdır. Demokrasiye ve halk egemenliğine olan inancımızla 15 Temmuz hain darbe girişimini lanetlerken, darbeye karşı canını vererek şehit olan evlatlarımızı rahmetle anar, gazilerimize sağlık ve esenlikler dileriz” dedi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On