Gazetemiz 5 Yaşında..!

2 Temmuz 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
880 defa okundu.
Gazetemiz 5 Yaşında..!

Gazetemiz 5 Yaşında..!

Tarafsızlığı ilke edinen 40 Arena Gazetemiz 5. kuruluş yıl dönümünü kutladı.

İLKESİ TARAFSIZILIK OLAN GAZETEMİZİN 5. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ

Kırşehir’de kurulduğu günden bu yana doğruluğundan hiç bir zaman şaşmamaya, Kırşehir halkına doğru ve tarafsız haber ve Bilgi vermeyi amaçlayan 40 Arena Gazetemiz 5. Yılını kutladı.

Çağın en dinamik mesleklerinden biri olan Gazetecilik mesleğini sürdürürken ülkenin çağdaşlaşma sürecinde büyük rol üstlenen kurumlardan biri olan Gazetecilik mesleğini 5 Yıldır bu bilinç ve anlayış içerisinde yapmakta olduğumuz faydalı ve başarılı hizmetlerinin artarak devam edeceğine yürekten inanıyoruz. 40 Arena Gazetesi her ne kadar 1 Temmuz 2014 gibi görünse de geçmişi 1996 yılına dayanmaktadır 1996 yolunda ilk üç sayı çıkartılarak meşhur Tansu Çiller beş nisan Ekonomik krizden dolayı 2000 yoluna kadar ara vermiştir 2000 yılında tekrar yayın hayatına başlaya Arena Gazetesi 2014 Yılına kadar bu isim üzerinden devam ederek Gazetelerin birleşmelerinden dolayı acı bir birliktelikten dolayı tekrar 40 Arena Gazetesi olarak yayın hayatına devam etmektedir. (HABER MERKEZİ)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On