85 Tl’ye Hayatları Değişti

27 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
341 defa okundu.
85 Tl’ye Hayatları Değişti

14813331_686601851492830_289129155_oKırşehir’de LR ürünlerinin satıcısı kadın girişimcileri, 85 lirayla çok önemli hedeflere ulaştı ve adını çok iyi yerlere taşımayı başardı.  Seher Tunçbilek, Elmas Kılıç Çakır, İlknur Yazıcı Karahan, sadece 85 liraya hayatını değiştirmeyi başardı. Azmin ve kararlığın en iyi örneği olan Seher Tunçbilek,Elmas Kılıç Çakır İlknur Yazıcı Karahan girişimci olmak isteyen herhangi bir meslek sahip olmayan yada ek iş arayışında olan aile ekonomisine katkı sağlamak isteyen ev hanımlarına çağrıda bulundu.

‘ AVRUPA’NIN EN BÜYÜK NETWORK FİRMASI İLE ÇALIŞMA İMKÂNI SUNUYORUZ ‘

Akademik eğitimlerini tamamlayıp iş hayatına hazırlanmak isteyen yeni üniversite mezunları ve hHalen çalışan ama işinden memnun olmayan işini değiştirmek isteyenlere çağrıda bulunan Elmas Kılıç Çakır, Seher Tunçbilek ve İlknur Yazıcı Karahan “ LR kozmetik Almanya ‘da 1985 yılından bu yana hizmet veren sağlık ve kozmetik ürünleri bulunan 30 ülkede var olan Türkiye ye 2003 yılının sonlarına doğru girmiş markadır. Neden LR diye soracaksınız. Dünya kozmetik derneğine üye tek network firmasıdır. Avrupa’nın en büyük üretim tesisine sahip sahiptir ürünleri sağlık bakanlığı ve Dermatest onaylı olup İnstutit Freesenius sertifikası vardır IACS Aloeveranın dünya çapındaki derneğine üyesidir. Ürünler hayvanlar üzerinde değil insanlar üzerinde test edilmektedir. Neden LR la çalışmalısınız? Çünkü siz ve müşterilerimiz kaliteli ürünleri adil fiyatlara alır kullanır veya satışını yapar %40 kar marjıyla kendinize ek gelir sağlayabilirsiniz. Hiç bir riski yoktur aldığınız kadar öder sattığınız kadar kazanırsınız. LR da üyelik ücreti vermezsiniz risk yoktur her ay satmanız ve doldurmanız gereken kotanız yoktur. Türkiye dâhil 30 ülkede kendinize iş ortağı yapabilirsiniz bölge temsilciliği diye bir şey yoktur. Belli seviyelere geldiğinizde tablet, telefon ,opel corsa ,Mercedes, Porsche arabanızı almaya hak kazanır sadece benzinini doldurarak hiç bir masraf ödemeden kullanırsınız “ dedi.

‘ EMEKLİLİK HAKKINIZ VAR

‘ LR, emeklilik ve veraset hakkı olan bir firmadır. Satışlarınızdan kazanabilir ayrıca alt ekip kurarak daha fazla kazanırsınız bu sizin tercihinizdir nasıl kazanmak istiyorsanız öyle kazanırsınız hiçbir şekilde zorlama yoktur. LR a katılmakla zararlı çıkamazsınız hiç bir şey yapmazsanız bile kendinize ve ailenize sağlıklı ve doğal ürünler alabilirsiniz neticede hepimiz diş macunu, şampuan, traş jeli, parfüm, cilt bakım ürünleri alıyoruz. Kısacası LR size bir iş ortaklığı teklif ediyoruz. Bu ürünleri satan %40 kar elde edeceği gibi; isterse kendi işinin patronu olabilir. LR’a katılmakla geleceğinize yatırım yapmış olursunuz. Kendi paranızı kendiniz kazanmış olursunuz. Patronda sizsiniz çalışanda. Bu işe girdiğinizde başkalarının kazanmasına vesile olursunuz. Yaşadıklarımız ve gördüklerimizle başkalarının hayatlarına dokunuruz onlara da kazanma fırsatları sunarız. Kendi işimizi kurar kulaklarımızı tıkar yolumuza bakar en tepeye doğru çıkarız. Çünkü gelecek orda, başarı orda, zafer orda. Azim ve çalışmak ise sizin içinizde. Hayatınızı değiştirecek tek soru sizin elinizde ya EVET dersiniz yada HAYIR gerisi sizin elinizde. Bu iş bir ev hanımının yapabileceği kadar basit, bir bürokratın yapabileceği kadar Asil bir iştir. Ben evli 3 çocuk annesi ev hanımıyım. 1 yıl önce LR ile tanıştım. İlk 6 ay ürünleri kullandım ve önerdim. Hiç kötü bir sonuç almadım sonra kazançları ve ödülleri gördüm. Ben de yapabilirim dedim ve azimle yılmadan çalıştım bugün ekibimle güzel paralar kazanıyoruz. Aldığım primler bugün 2000 TL civarında. Opel corsa arabamı hak ettim. Evimin rahatlığında çocuklarıma eşime ve evime zaman ayırarak ben nasıl istersem o şekilde çalışıyorum “ dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN