81 İl’den Gelen Yöresel Lezzetler Kırşehir’de

20 Şubat 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
180 defa okundu.
81 İl’den Gelen Yöresel Lezzetler Kırşehir’de

Türkiye’nin en büyük yöresel ürünler ve hediyelik eşya festivali Kırşehir’de düzenlenecek. 20 Şubat- 01 Mart tarihleri arasında Cacabey Meydanında kapılarını açacak olan festivalde, İzmit pişmaniyeden Karadeniz peynirlerine Adıyaman peynirli helvasından Hatay künefesine Afyon sucuğuna  kadar tüm lezzetler yer alacak ve 140 stant kurulacak. Festival, 10 gün boyunca ziyaretçilerini ağırlayacak. Kırşehir Belediyespor’a maddi yönden destek amaçlı düzenlenen festival,  Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliğince organize edildi. 

Mini Sirk Bu Festivalde Kırşehir’de

Festivalde çocukları da unutulmadı dünya rekortmeni lastik adamdan illüzyonistlere ve ateş showlara varana kadar farklı gösteri sanatçılarının yer aldığı sirk organizasyonu düzenlenecek.

Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On