7/24 Hizmet

19 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
170 defa okundu.

 

thumbnail_AK MASAAK Masa 7 Gün 24 Saat Hizmet Veriyor

Vatandaşların sorunlarıyla yakından ilgilenerek, gelen başvuruları bilgisayar ortamında kayıt altına alarak ilgili birimlere ileten AK Masa, 24 saat hizmete devam ediyor.

Kırşehir Belediyesi “AK Masa” iletişim servisi vatandaşların meselelerine hızlı ve somut çözümler üretmek amacıyla halkın derdinin kendi dertleri gibi dinliyor ve şikâyetlerin, isteklerin çözüm aşamalarında vatandaşları bilgilendirirken, işlem tamamlandıktan sonra da başvuru sahiplerinden teyit alıyor. AK Masa iletişim servisi, vatandaşlardan bire bir, telefon ya da e-mail yoluyla gelen günlük arıza ve talepleri kayıt altına alarak, ilgili birimlere yönlendirilen şikayetlerin düzeltilip düzeltilmediğini takip ederek, talep sahibi ile birim yetkilileri arasındaki koordinasyonu sağlıyor.

7 gün 24 saat boyunca vatandaşa hizmet veren AK Masa servisinde sorunların çözümlendiğini açıklayan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, her geçen gün şikayetlerin en aza indiğini belirterek, şunları kaydetti:“2009 yılı itibari ile talepleri ve sorunları kayıt altına alarak bizlere ulaştıran AK Masamız çalışmalarına 7 gün 24 saat kesintisiz devam ediyor. 2009 -2016 yılı içerisinde toplam 56.539 talep kayıta alınarak, bunun% 98 ‘ sızamanında çözümlendi. Talepleringeri kalan% 2‘lik kısmı ise planlanarak yapısal nedenlerden dolayı 2017 yılı planlamasına alınmıştır.Her geçen gün şikâyetleri en aza indirdiğimiz ve Kırşehir’i değiştirme yolundaki çabalarımızın olumlu şekilde vatandaşlarımızdan bizlere yansıtılması gurur vericidir. AK Masamızın başarı oranı geçmiş yıllardan bu zamana kadar % 98 oranında yükseldi. AK Masa İletişim’e vatandaşlar şahsen müracaat edebildiği gibi, 214 10 10 numaralı telefondan ve akmasa@kirsehir.bel.tr elektronik posta adresinden günün her saatinde kesintisiz olarak ulaşabilirler. Tüm vatandaşlarımızın istek, öneri ve şikâyetlerini bekliyoruz.”

BELEDİYE BASIN BÜROSU

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On