7 GÜN 24 SAAT SAHADA GÖZLEM YAPARAK YABAN HAYATINI KORUMAK İÇİN ÇALIŞIYOR

28 Ekim 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
42291 defa okundu.
7 GÜN 24 SAAT SAHADA GÖZLEM YAPARAK YABAN HAYATINI KORUMAK İÇİN ÇALIŞIYOR

7 GÜN 24 SAAT SAHADA GÖZLEM YAPARAK YABAN HAYATINI KORUMAK İÇİN ÇALIŞIYOR

Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü’nde Doğa ve Yaban Hayatı Fotoğrafçısı İdris Ölmez, Türkiye’de şu ana kadar 487 kuş türünden 320’sini, 120 memeli türünden de 45 tanesini görüntüledi.

Geçtiğimiz günlerde ise Toros Dağları Eteklerinde alageyik görüntüleyen Doğa ve Yaban Hayatı Fotoğrafçısı İdris Ölmez, “İnsanların Doğa ve Yaban Hayatı hakkında daha çok bilinçlenmesi ve bu değerlerin korunup gelecek nesillere aktarılması için çalışıyorum” dedi.

DOĞA VE YABAN HAYATI FOTOĞRAFÇISI İDRİS ÖLMEZ, KENDİNİ YABAN HAYATI ÇEKİMİNE ADIYOR

Alageyik ırkı olarak en saf ırkı ülkemiz de yaşıyor diyen Doğa ve Yaban Hayatı Fotografçısı İdris Ölmez, “çektiği görüntüleri ‘YABANİNİZİNDE TWİTTER’ adresinde eğitici bilgilerle paylaşarak, Bakanlığın ve Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğünün eğitim tanıtım işlerinde kullanılmak üzere çalıştığını söyledi.”

İdeallerini ruhunda ve yüzünde yaşayan, hayvanları ve yaşamı çok seven, imkânlarını, zamanını Yaban Hayatı çekimine adayan Doğa ve Yaban Hayatı Fotoğrafçısı Ölmez, “Bu bir sevda. Bu uğurda ömrümü verebilirim. Bu işi büyük bir aşk ve şevkle yapıyorum. Çevremi aydınlatmaya ve kendimi hayvanlara adamaya daha uzun yıllar devam edeceğime inanıyorum” diye konuştu.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

https://www.facebook.com/yabaninizinde1/

   

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On