11 Haziran 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
259 defa okundu.

“BESLE KARGAYI OYSUN GÖZÜNÜ”

Kırşehir Bağbaşı Mahallesinde Salı günü saat 17.00 sularında Yabancı Uyruklu Kadınların, Bağbaşı Mahallesinde oturan Dilek Kılıç’ın 8 yaşındaki kızını yaraladığı iddia edildi. İddialara göre Bağbaşı mahallesinde oturan Dilek Kılıç, komşuları olan Yabancı Uyruklu kadınlar tarafından 8 Yaşındaki kızı Melike Nur Kılıç’ın yüzünü kestiklerini ifade etti.

Kendi memleketimizde Yabancı Uyruklulardan bize geçit yok diyerek sitem eden Dilek Kılıç, yaşanan olayı şu şekilde anlattı;

“Bağbaşı mahallesinde oturuyoruz. Pazara evimiz çok yakın. Çocuklarımda dışarda oyun oynuyorlardı. Bende Pazar alışverişi yapmaya giderken kızım biz oyun oynayalım sen git dediklerinde tamam dedim. Ardından pazara yaklaşınca yengem aradı çocukları dövüyorlar hemen gelin dedi. Gittiğimizde kızımın yüzünü kanlar içinde buldum. Çocuklar oyun oynarlarken aralarından biri bahçeye cam şişe atıyor. Cam şişe atan çocuk kaçınca, kızımda küçük olduğu için koşamıyor ve geride kalıyor. Ardından şişeyi atan kişinin kızım olduğunu düşünerek bahçelerinde kırılan şişeyle kızımın yüzünü kesiyorlar. Kendi memleketimizde bu insanlar yüzünden rahat yaşayamaz olduk. Kızımın psikolojisi bozuldu. Yanından bir dakika ayrılmamı istemiyor. Kadın bize gideceksiniz diyor. Burası bizim memleketimiz, Tayyip baba bize söz verdi diyor. Kendi memleketimiz ama bize bu insanlardan geçit yok artık. Ne yapacağımızı bilmiyoruz. Bizim memleketimize yerleşip bizi göndermeye çalışıyorlar. Bu olmaz. Buna bir dur demeliler artık” dedi.

SOSYAL MEDYADA DA TEPKİLER BÜYÜDÜ

Selma Akkuş, “bugün bu çocuk, yarın bize. Yıldık artık. Evlerimiz bayramda Suriyeliler tarafından yoklanıyor, soyulmaya çalışılıyor. Kırşehir’de rahatımız kaçtı. Yeter duyun sesimizi. İlla ölümler çoğalınca mı bir şey yapılacak. Sınır dışı edilsin, yardımlar kesilsin. Yardım eden Türkler eliniz kırılsın diyorum, neden mi besle kargayı oysun gözünü hesabı” diyerek tepki gösterdiler.

“YETER BU KADAR MİSAFİRLİK”

Mert Yıldırım, “Bayramda Kırşehir’deydim Savcılı barajına resmen kamp kurmuşlar. Defolup gitsinler artık. Daha bu iyi bu günlerimiz yakında kendi memleketimizde çoluk çocuk korkudan sokağa çıkamaz hale gelecek.”

“KENDİ MEMLEKETİMİZDE ÇOCUKLARIMIZ RAHATÇA SOKAKTA OYUN OYNAMAYACAK MI?”

Fatma Özcan, “Yeğenimin çocuğunu yabancı uyruklu kadınlar bu hale getirdiler. Kendi memleketimizde çocuklarımız rahatça sokakta oyun oynamayacak mı? Kendi memleketimizde biz yabancı olduk. Bizim askerimiz polisimiz, onlar için canlarından olurken onların bizim memleketimize yerleşip yaptıklarına bir bakın. Biz onlar için şehit veriyoruz. Onlar da dağdan gelip bağdakini kovmaya çalışıyor. Böyle bir şey olmaz. Lütfen bu konu da duyarlı olalım” dediler.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On