22 Mayıs 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
178 defa okundu.

ATIK MADDELERDEN YAPILAN 50’NİN ÜZERİNDE ROBOT SERGİLENECEK

Mucur Fatih Orta Okulu çok başarılı Gelişim Teknoloji Öğretmeni Yasin TURSUN ‘un öğrencileriyle birlikte hazırlamış oldukları “Robotik Kodlama Çalışmaları”  hazır hale geldi.

Mucur Gençlik Merkezinde Fatih Orta Okulu Öğrencilerinin hazırlamış olduğu sergi ilgiyle ve beğeni ile gezildi. İlçe Kaymakamının, Jandarma Bölük Komutanının, İlçe Emniyet Müdürünün, İlçe Müftüsünün, daire ve kurum amirlerinin, okul müdürlerinin ve öğretmenlerin sergiyi ilgiyle ve hayranlıkla izlediği gözlendi.

7 yıldır Mucur Fatih Orta Okulunda görev yapan Kaman’ın İsahocalı Köyü nüfusuna kayıtlı olan ve mesleğinde 13. yılını dolduran Yasin Tursun, önümüzde ki öğretim yılından itibaren Kırşehir Abdülkadir Özcan, Proje İmam Hatip Lisesinde görev yapacağı bildirildi.

Birbirinden güzel, anlamlı ve takdir edilen bu çalışmalar 3 yıldır Mucur’da ve Kırşehir’de halka sunuldu. İlk yıl Kırşehir Cacabey Meydanında yapılan fuardan sonra, geçtiğimiz yıl da Kırşehir Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezinde açılan fuara katılım gösterildi.

Bu senede 29.05.2019 tarihinde yine Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezinde saat 10.00’da açılacak ve saat 18.00’e kadar bu fuar gezilebilecek. Fuarda 50’nin üzerinde çeşitli robotlar sergilenecek. Ellerindeki imkânları değerlendirerek, atık maddeleri de kullanarak yapılan her robota 200- 300 lira arasında masraf edildiği bildirildi.

“Mucur Gençlik Eğitim Merkezinin sosyal ve kültürel alanlarda çalışmalara ev sahipliği yapması, bu binanın önemi daha da iyi anlaşılmaktadır. Çalışmak, üretmek insanlığa faydalı olmak bir ilke olmalıdır” denildi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On