12 Ocak 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
581 defa okundu.

MHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal;

“Türkmeneli’nin Anahtarını Alacağız”

Son zamanlarda gerek sosyal medyada gerekse sokak röportajlarımızda adını sıkça duyduğumuz MHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle gazetemizi ziyaret etti.

Ziyaretini getirdiği karanfil ile taçlandıran MHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal, seçim çalışmaları ile ilgili gazetemiz muhabirine önemli açıklamalarda bulundu.

Kırşehir’in sorunlarını uzun zamandır takip ediyorum,  istihdam ve ilin gelişmişliği konusunda çarelerin neler olduğunun altını çizen MHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal, “40 proje ile gümbür gümbür geliyorum. Belediye Başkanı olduğum gün bu rozeti çıkartıp tüm Kırşehirlilerin Başkanı olacağım” dedi.

YEMİN ETTİM BEN BU MEMLEKETİN BİR LİRASINI BİLE BU MEMLEKETE HARCAYACAĞIM

MHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal, açıklamalarında şunları kaydetti; “Sahada vatandaşın siyasetçiye güveni kalmamış. Bir güvensizlik ve tedirginlik almış başını gidiyor. Eğer beş yıl içerisinde söz verdiğim 40 projeyi hayata geçiremez ve temelini atamaz isem Devletten aldığım maaşımı Noter huzurunda imzalayacağım sözleşme sayesinde devlete geri ödeyeceğim. Halkımızın güvenini kazanmak için elimizden gelenin daha fazlasını yapacağız.

MHP OLARAK 450 MİLYAR DIŞ YATIRIM PROJESİ İLE GELİYORUZ

Biz MHP olarak Kırşehir için 450 milyarlık dış yatırım projesi için ayırdığımız bütçenin yüzde birini “Kırşehir Yerel Basın’a” ayıracağım. Memleketimin basın mensupları ve imtiyaz sahipleri kendi ayakları üzerinde daha kolay durabilsin diye ayırdığımız bütçeyi basın havuzunda tutup kimsenin siyasi görüşüne bakmaksızın saygı ve samimiyet ile faydalandıracağım.

Basın bizleri korkmadan özgürce eleştirebilsin desin ki “Başkanım şurda yanlış yapıyorsun. Kırşehir’de şu eksik nasıl kapatırız?” kişilik hak ve hürriyetlerime hakaret etmeden.

BENİM HAYALLERİM DAHA BÜYÜK

Kırşehir’in neden ulusal bir televizyonu yok? Kırşehir’imizin kendine ait bir ulusal kanalı olsun 81 ilde yaşayan gerek Kırşehirli gerekse diğer vatandaşlarımızın Kırşehir’den haberi olsun. İzlerken Kırşehir’i koklayabilsin.

DIŞ YATIRIMLARIMIZIN YÜZDE 10’UNU EĞİTİME AYIRACAĞIZ

Kırşehir’de dış yatırımlarımızın yüzde 10’unu eğitime ayıracağız bu rakam da yaklaşık 45 milyon demektir. Bu da şu demek Kırşehir’in tavuğu dışarıya bile gitse sahipsiz değil. Burs ve eğitim imkânı için seferber olacağız. Ben bir eğitimci olarak bu taşın altına elimi koyacağım.

BİZİM YOLUMUZ BELLİ KIRŞEHİR’İ NASIL KALKINDIRACAĞIZ ONA BAKACAĞIZ

Renklerimiz, ideolojilerimiz farklı olabilir ama Haydi Kırşehir bu kez adaya oy verin. Ben bütün iyi niyetim ve samimiyetimle bu yola çıktım. Çalmayacağım, çaldırmayacağım, yemeyeceğim, yedirmeyeceğim. Bugün Kırşehir’de TÜİK istatistik verilerine göre yüzde 34 intihar oranı artmış. Kırşehir’de 19 bin 300 tane işsiz genç kardeşim var. Biz bu yola 40 proje 20 bin istihdam diye bu yola baş koyduk.

BENİM 40 PROJEMDEN SADECE BİR TANESİ 120 MİLYON KAR GETİRİSİ SAĞLIYOR

İki yıldır üzerinde çalıştığımız Kırşehir için düşündüğümüz projelerimizden bir tanesi Kırşehir Anadolu’nun en büyük büyük baş hayvan kesim merkezi. Türkiye’nin yüzde 34’ünü ilimiz karşılıyor. Fakat Kırşehir’de Et Entegre Tesisi yok. Hayvan burada kesiliyor kanı buraya akıyor. Eti gidiyor. Bu durumun Kırşehir’deki yetiştiriciden başka kimseye bir katkısı yok. Biz buna “Kör Üretim” deriz. Biz bu Kör Üretimi, Yaygın üretime çevireceğiz. Biz bunların hesabını kalem kalem yaptık.

YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATI OLACAK BİR SONRAKİ SEÇİMDE KIRŞEHİRLİ BİZİ KENDİLERİ İSTEYECEK

Allah bu cana bu nefesi verdiği sürece ben MHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal, beş yıl efsane bir başkanlık yapacağım.

KIRŞEHİR’İ AHİ BABAMIZLA MARKA HALİNE GETİRECEĞİZ

Kırşehir’in bir marka şehir olması yönündeki projeler arasında bulunan Ahi Baba projesi ile ilimizin dünya markası bir il olması için çalışmalarının bulunduğunu anlatan MHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal, çevre illerin nasıl markalaştıklarını, bir Konya’nın  bir Kayserinin nasıl bir marka şehir olarak ekonomiye katkı sağladıklarının altını çizdi. Kırşehir neden Ahi Baba ile bütünleşmiş marka şehir olmasın” dedi.

Hiçbir Kırşehirlinin başka illere göç etmesine gönlümüz razı gelmiyor. Bizler şehrin gelişmesi ve göçü önlemeye yönelik çarelerin neler olduğunu biliyoruz. Bunun içinde gerekli ön adımları atacağız. Bir şehrin marka değeri vardır Kırşehir’in marka değerini de Ahi Baba yapacağız” dedi.

KIRŞEHİR ÖĞRENİLMİŞ ÇARESİZLİĞİ YAŞIYOR

Kırşehir halkına devletten gelen paranın haricinde yatırım yok. Biz birlikte güçleneceğiz. Kimseyi kırmadan, incitmeden, küstürmeden yolumuza devam edeceğiz.

GENEL BAŞKANIMIZ DEVLET BAHÇELİ: “TÜRKMENELİ’NİN ANAHTARINI ALIN” DEDİ

Projesi olmayanların bu şehre söyleyecek hiçbir şeyleri olamaz. MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli ile yaptığımız görüşmeler sonucunda Kırşehir’i önemsiyor yeni bir vizyon ve misyon katabilmek için bünyemize dahil etmek istiyoruz. Biz şehrimizin gelişmesi, daha iyi yaşanabilir bir kent olması için projelerimizle geliyoruz. Herkese kucağını açan, insan ayırımı yapmadan Kırşehir’i yönetmeye talibiz. Kırşehir halkının bize gösterdiği bu ilgiden dolayı gurur duyuyorum. Hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun. (Haber: Didem CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On