22 Aralık 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
378 defa okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal;

” Gönüller Kırmaya Değil, Gönüller Almaya Geliyoruz”

Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal, 31 Mart Belediye Başkanlık seçimleri yaklaşırken önemli açıklamalarda bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal, açıklamalarında şunları kaydetti; “Her kim, bizi bölmeye, birbirimize düşman etmeye, ayrıştırmaya, kardeşlik hukukumuzu bozmaya, aramıza nifak sokmaya, değerlerimizi bayağılaştırıp önemsiz kılmaya, birbirimize olan saygı ve sevgi duygumuzu yok etmeye çalışıyorsa, Allah akıllarını tez elden başlarına devşirsin ve islah etsin.

Her kim ki; birliğimizi, dirliğimizi hakim kılmaya çalışıyorsa, Allah onlardan razı olsun ve muvaffak kılsın.

‘BİR OLACAĞIZ, İRİ OLACAĞIZ, DİRİ OLACAĞIZ’

Bölüşürsek tok oluruz, Bölünürsek yok oluruz. Kimsenin bölmesine, fitnesine ayrıştırmasına, gardaşı gardaşına düşman etmesine, kandırmasına müsade etmeyeceğiz. Yolumuz uzun yolumuz çetin. Rabbim birimizi bin eylesin. Azımızı çok eylesin. Zorumuzu kolay gelsin. Bizler biliriz ki ” Yufka Yureklilerle Çetin Yollar Aşılmaz”. O yüzden hiç kimse sakın ola Ülkücü hareketin ve Mensuplarının üzerinden oy deşiriciliģi yapmaya kalkıp sabrımızı tartmasın.

‘HEP BİRLİKTE EL ELE BAŞARACAĞIZ…’

Bizler Gönüller Kırmaya Değil, Gönüller Almaya Geliyoruz. Her kimin ki derdi makam ise Mevlam ondan derdi eksik etmesin. Her kimin ki derdi halka ve hakka hizmet ise Mevlam ona dert vermesin. Mevlam Yar ve Yardımcımız Olsun.” (Haber: Didem CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com