22 Aralık 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

7 Aralık Cuma günkü spor sayfamızda yer alan ‘’Van BŞB’nin Kalecisi Dinçel’in Radarında’’ başlıklı haberimiz kaleci Hamdi Tevfik Altıok’un ayrılığının sinyalini verdi. 33 yaşındaki file bekçisi önceki gün Kırşehir Belediyespor’la vedalaştı.

Hani bir söz vardır; ‘’Perşembe’nin Gelişi Çarşamba’dan Bellidir’’ diye. Kırşehir Belediyespor’da yaşanan ayrılık haberi 1 değil tam 15 gün öncesinden kendisini göstermişti. O ayrılık haberinin sinyalinin verildiğini ilk olarak ve sadece Arena yazmıştı. Kırşehir’in en etkili ve sadece doğruyu yazan gazetesi Arena’nın 7 Aralık 2018 Cuma günü duyurduğu haberin başlığı ‘’Van BŞB’nin Kalecisi Dinçel’in Radarında’’ idi. Haberin içeriğinde ise hatalı goller yiyen Tevfik Hamdi Altıok’un ayrılacağı belirtiliyordu.

KADROYA GİREMEYİNCE…

Aradan çok bir zaman geçmedi. 16 Aralık Pazar günü oynanan ve 1-1 sona eren Çatalca maçının kadrosunda 33 yaşındaki tecrübeli kaleci yoktu. Basın tribününde ‘’Hamdi Tevfik Altıok sakatlığı nedeniyle bu maçın kadrosuna alınmadı’’ şeklinde yorum yapılsa da Arena, 2 gün sonra başlığı patlattı: ‘’Kaleci Operasyonu Başladı.’’ İçerikte de her şey anlatılıyordu. Hamdi Tevfik Altıok’la yolların ayrılacağı ve iki aday kalecinin bulunduğu…

YA O İKİSİ YA DA…

Kimdi o kaleciler? Birisi 2 hafta önce bahsettiğimiz Van BŞB’nin kalecisi ki-Selahaddin hocanın Pazarspor’dan öğrencisi- olan Salih Şenbaş. Diğeri ise Kayserispor’un 20 yaşındaki üçüncü kalecisi Vedat Karakuş. Bu iki kaleciden birisi mi olur yoksa başka bir isim mi? Şimdilik muamma. Ancak şu bir gerçek ki, Arena her zaman olduğu gibi yine doğru ve atlatma bir habere imza attı. Ve haberimizin doğruluğunu tescilleyen mesaj…

INSTAGRAMDAN DUYURDU

33 yaşındaki Hamdi Tevfik Altıok, önceki gün Instagram hesabından şu mesajı paylaştı: ‘’Bugün itibariyle kendi isteğimle Kırşehir Belediyespor’dan ayrılmış bulunmaktayım. Kırşehir Belediyespor’a bundan sonraki süreçte başarılar dilerim. Allaha emanet olun.’’ (Haber: Didem CEYLAN)

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com