20 Aralık 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
831 defa okundu.

 

CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Ekicioğlu ve İl Başkanı Genç’ten gazetemize ziyaret.

GAZETEMİZİ ZİYARET EDEN EKİCİOĞLU’NDAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Hemen hemen her evde, Kırşehir sokaklarında ve caddelerinde,  Kırşehir halkının konuğu olan ve çoğunluk tarafından büyük bir sevgi ile karşılanan Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu ve CHP İl Başkanı Şeref Baran Genç, Kırşehir Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyet Başkanı, Gazetemiz Yönetim Kurulu Başkanı Sait Yanık’ı ziyaret etti.

“ÜRETTİKÇE ÇALIŞACAĞIZ, BERABER ÜRETİP BERABER KAZANACAĞIZ”

Gazetemizi ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız Sait Yanık ile birlikte uzun uzun sohbet eden Belediye Başkan Adayı Ekicioğlu ve İl Başkanı Baran Genç, tek dertlerinin Kırşehir olduğu vurgusu yaptı.  

“HALKIMIZIN SORUNLARINI ÇÖZME NOKTASINDA HER ŞEYİ YAPACAĞIZ”

Ticaret Odası Başkanlığı yaptığı süre boyunca çoğunluk tarafından takdir edilen ve yaptığı başarılı işlerle konuşulan Ekicioğlu, “Ürettikçe çalışacağız, beraber üretip beraber kazanacağız” dedi.

“ÇÖZÜM ÖNERİLERİMİZİ, PROJELERİMİZİ, BAKIŞ AÇIMIZI HALKIMIZ İÇİN ORTAYA KOYACAĞIZ”

Ekicioğlu, “Kırşehir halkımızın sorunlarını biliyoruz. Halkımızın sorunlarını çözme noktasında da her şeyi yapacağız. Çözüm bizde. Halkçı yönetim ve anlayışla yola devam ediyoruz. Asgari ücretli kardeşlerimizin yüzü gülecek. Geçmişe dönük 3 aylıkları ödeyeceğiz. Hiçbir belediye çalışanına dokunmayacağız. Hepsi bizim kardeşimiz. Ürettikçe çalışacağız, beraber üretip beraber kazanacağız” diyerek Kırşehir halkına önemli açıklamalarda bulundu.

“KİMSE EKMEĞİNDEN, İŞİNDEN, AŞINDAN OLMAYACAK”

“Kırşehir’i yönetmek için aday gösterilmek benim için büyük onur. Bu şehir ve bu şehrimin insanları çok kıymetli. Yerel Yönetim ciddi bir ekip işidir. Planlı ve programlı olmak gerekir. O şehirde yaşayanlar ve hizmet alanlar, göz ardı edilmemelidir. Kurallar meclisler işlevsel olmalıdır. Şehir ortak akıl ile yönetilmeli. Benim için olmazsa olmaz üç şey vardır. Şeffaflık, misyoner yaklaşım, katılımcılık. Yerel yönetimde de bu üç ilkeyi sürdürmek şart. Bütçe görüşmelerinde Genel başkanımızın yaptığı açıklamada, “Cumhuriyet Halk Partisi belediye başkanlarının olduğu il ve ilçelerde asgari ücretin 2,200 olacağının sözünü verdi. CHP’li belediyeler yılbaşını beklemeden bu kararı aldı. Aldığımız Belediyelerde de Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaoğlu’nun da dediği gibi kimse ekmeğinden, işinden, aşından olmayacak. Genel başkanımız da bütçe görüşmelerinde bu sözü verdi.

“ŞEHRİMİZİ İYİ TANIYORUZ, İNSANLARIMIZIN SORUNLARINA HÂKİMİZ”

Kırşehir Belediyesini kazandığımızda Belediye çalışanlarına hem asgari ücret konusunda verdiğimiz sözü, hemde belediye çalışanlarına iş garantisini veriyoruz. Şehrimizi iyi tanıyoruz. İnsanlarımızın sorunlarına hâkimiz. Çözüm önerilerimizi, projelerimizi, bakış açımızı halkımız için ortaya koyacağız. Mutlu bir Kırşehir için yola çıktık. Hiç kimseyi dışlamadan, kimseyi ötekileştirmeden seçim kampanyamızı yürüteceğiz” dedi.

31 Mart Yerel seçimlerinin ve projelerin konuşulduğu ziyarette, Başkan Yanık, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com