6 Aralık 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1540 defa okundu.

CHP Genel merkezden aldığımız bilgilere göre Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Belediye Başkan Adayının Selahattin Ekicioğlu olduğu açıklandı.

Kırşehir Halkının beklediği aday açıklandı

Cumhuriyet Halk Partisinde uzun süre merakla beklenen Belediye Başkan Adayının açıklanması için nefesler tutulmuştu. Kırşehir halkının büyük bir sempatisini kazanan ve Kırşehir sokaklarında isminin bir hayli yankılandığı Selahattin Ekicioğlu, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odasından istifasını vermesinin ardından adaylığını açıklamasını Kırşehirliler adeta iple çekti.

31 Mart 2019 Mahalli idareler seçimleri için Merkez Yürütme Kurulunda ismi bulunan ve adaylığının kesin olduğu Bilgisi CHP Genel Merkez tarafından bildirildi. Genel Merkezden almış olduğumuz bilgiye göre adaylığı kesinleşen Ekicioğlu’nun Sosyal Adalet, Sosyal Hukuk devleti Belediyeciliğinin Partisi olan Cumhuriyet Halk Partisi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İl Başkanları Toplantısında açıkladığı AK Parti Kırşehir Belediye Başkan Adayı Yaşar Bahçeci ile kıyasıya yarışacağı bir seçim olacağı kesin gibi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com