5 Aralık 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
749 defa okundu.

Yenice Mahallesi Terme Caddesinde Vatandaşlara hizmet veren bir işletme Sağlık skandalını gözler önüne serdi.

Vatandaşların karnını doyurduğu mekânda sigara rezaleti

Kırşehir Yenice Mahallesi Terme Caddesinde Vatandaşların karnını doyurabilmek için en uğrak mekânlarından olan “Mersin Tantuni” işletmesinde hiç hoş olmayan görüntüler objektiflere yansıdı. Vatandaşların büyük çoğunluğunun gittiği mekânlardan biri haline gelen fakat hizmet verildiği yerde bir işletmecinin elinde sigara içmesi Hijyen koşullarına uyulmadığı ve sağlıkta felaketi gözler önüne serdi. Fotoğraf karesinden de anlaşılacağı üzere İnsan sağlığını tehdit eden Hijyen koşullarının göz ardı edildiği mekânda yapılan bu hareket Vatandaşlar tarafından Denetim yetersizliğinden mi kaynaklanıyor şeklinde şikâyetlerini dile getirirken, bu duyarsızca davranışın tekrarlanmaması talep ediliyor.

HİJYENDE SKANDALI KİMSE Mİ GÖRMÜYOR?

Vatandaşların siparişlerinin hazırlandığı tezgâh alanında yere çökerek gizlice sigara içmeye çalışan işletmecinin yaptığı bu duyarsızca hareketi gören Gazetemiz Ekibi, anı görüntülerken, işletmecinin rahat tavırları da pes dedirtti.

İŞLETMECİNİN RAHAT TAVRI PES DEDİRTTİ

İnsan sağlığını tehdit eden bu hareketin denetim yetersizliğinden mi kaynaklandığı merak konusu olurken, Vatandaşların sağlığını tehdit eden, hijyen koşullarına hiçbir şekilde uymayan bu kurum işletmecilerinin kendilerine biran önce çeki düzen vermesi gerektiği de ortada.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com