61. Şube Şefliği Yine Binasında Hizmete Girdi

26 Aralık 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
76 defa okundu.
61. Şube Şefliği Yine Binasında Hizmete Girdi

Karayolları 6. Bölge Müdürlüğü 61. Şube Şefliği Yapımı tamamlanan yeni binasında hizmet vermeye başladı. 25 Aralık Çarşamba Günü Kırşehir Valisi İbrahim Akın tarafından gerçekleşen açılışa Vali İbrahim Akın, Belediye Başkan Yardımcısı Asaf, Kayaoğlu, Kayseri 6. Bölge Müdürü Ahmet Turan Gülhaş ve Karayolları Personelleri katıldı. Vali Akın ve 6. Bölge Müdürü Ahmet Turan bir konuşma gerçekleştirdi.

6. Bölge Müdürü Ahmet Turan, hizmetler hakkında bilgi vererek konuşmasını şu şekilde sürdürdü “Kırşehir Şube Şefliğimiz 1947 yılında kurulmuş olup 24 bin 600 metre kare alanda hizmet vermekteyken Kırşehir Belediyesi ile 27.10.2010 tarihinde yapılan protokol ile 50 dönümlük alan üzerinde yeni yerimizde hizmet vermeye başlıyoruz.  Belediyemize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. Şube şefliğimizin tamamlanması ile birlikte 6 bin 315 metre kapalı alana sahip bir şube şefliğimiz oluştu.  Kırşehir ilinin 272 kilometre devlet yolu 310 kilometre il yolu olmak üzere 25 kilometre halinde de toplamda 607 kilometre yol ağımız bulunmaktır. 2019-2020 yılı kış programında ağımızdaki yolların 419 kilometresi daimi açık tutulacak 134 kilometresi imkân bulundukça açılacak yollar statüsündedir. Kar ve buzla mücadele çalışmaları şube merkezinde 10 teknik eleman 117 saha sınıfı personelimiz ile birlikte 7/24 esasına göre hizmetleri yürütmekteyiz.” dedi

Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Vali Akın, Karayolu ulaşımının sorunsuz sağlanması için çalışan Karayolları Şefliğinin daha modern bir binada hizmet vermeye başladığını söyledi.

İçinde bulunduğumuz kış şartlarında vatandaşlarımızın yolculuklarını güvenli bir şekilde tamamlamaları için gereken önlemleri aldıklarını belirten Vali  Akın, “Bilindiği gibi, Karayolları 61. Kırşehir Şube Şefliği, Kayseri-Ankara yolu üzerinde yer alan bir binada hizmet vermekteydi. Şefliğimiz bundan sonra, yapımı tamamlanan yeni binasında hizmetlerine devam edecektir. Kurum çalışanlarımıza yeni hizmet binasının hayırlı olmasını temenni ediyorum. Vatandaşlarımızın yolculuklarını güvenli bir şekilde tamamlamaları için görev alanına göre Karayolları teşkilatımız ve ilgili kurumlarca her türlü tedbiri almış bulunuyoruz. Kış aylarında, vatandaşlarımızın ulaşım ve seyahatlerinde can ve mal güvenliğini sağlamak adına alınan bu tedbirlerin icrasını da yakından takip ediyoruz.” dedi.

Programı, Karayolları 61. Kırşehir Şube Şefliği’nin yeni hizmet binasında incelemelerde bulunması ile sona erdi.

Haber Nurten Ceylan

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On