7 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
453 defa okundu.

İstismara Hayır! Çocuğuma Dokunma!

Kırşehir’deki Duyarlı Anneler Çocuk İstismarlarına Sert Tepki Gösterdi

Kırşehir’de Cuma günü saat 17:30’da Cacabey Meyda’nında Çocuk İstismarlarına duyarlı anneler çocuklara yapılan cinsel istismarları protesto etti.

Serpil Seyitgazioğlu Başkanlığında ki 35 kişilik anne ve anne adayı kadınlar “İstismara HAYIR! İdam İstiyoruz. Çocuğuma Dokunma” sloganları atarak tepkilerini ortaya koydu.

Serpil Seyitgazioğlu konuşmasında ise şunları kaydetti; “Son dönemde Türkiye’de sayılarının hızla arttığına şahit olduğumuz “Çocuk İstismarlarına HAYIR” demek için burada toplanmış bulunmaktayız. Çocuğuma Dokunma! Artık Eylüller, Leylalar bu acıyı yaşamasın. Çocuklarımızın yüzüne utanarak bakmayalım. Geleceğimiz çocuklarımız. Artık bu acıya dayanacak ne bir anne ne baba ne de vicdan sahibi insanlar kaldı. Bu acılar yüreğimizi dağladı, içimizi incitti.”

ARTIK YETER!
         Cinsel istismar kime yapılırsa yapılsın suçtur. Fakat kendisini savunamayan çocuk, engelli ve hayvanlara yapılan cinsel istismarın asla açıklaması olamaz. Bu suçları işleyen kişilerin sadece cezaevlerinde bulunması ceza değildir. Bir an evvel gerekli ve caydırıcı yaptırımların hayata geçmesini bekliyoruz. Yarınlarımıza dokunmalarına müsaade etmeyeceğiz! Artık anneler, babalar ağlamayacak.”

Katılan diğer üyeler ise konuşmalarında şu konuşmalarda bulundu; “Özellikle sapıklar bu yüz kızartıcı şeyleri konuşmaktan utanıyorum. Kadın olarak burada bunları söylemekten utanıyorum. Ama ben susarsam, sen susarsan ve toplum susarsa herkes susar. Bu sadece anneleri ilgilendiren bir feryat değil. Beyler kanardan bizi izlemeyin siz de gelin destek olun. Sesinizi çıkartın. Biz bu meydana boy göstermeye değil, sesimizi çıkartmaya geldik. Çocuk bir tek annenin değil, babalarında çocuğudur. Söz hakkı ne kadar anneni varsa babanın da o kadar söz söylemeye hakkı vardır. Benim çocuğumun başına bir şey gelmedi diye olan olaylara sessiz mi kalayım!

İYİ HAL İNDİRİMLERİ KENDİ ARZUSUYLA OLMUŞ SAFSATALARI HİÇBİR KİMSE BÖYLESİNE UTANÇ VERİCİ BİR DURUMA DÜŞMEK İSTEMEZ

“3 buçuk 4 yaşında ki kız çocuğu tecavüzden ölüyorsa başka utanca gerek yok, Hep birlikte sığarız o tabuta. Bu olayların bu kadar çok yayılması İyi Hal İndirimleri mi? ‘Kendi Arzusuyla olmuş’ muhabbetlerimi? “Tecavüzcüsüyle evlendirilmesi doğrudur, olması gerekende budur “diyenler mi?  “Kıyafetine baksana zaten aranıyormuş” yakıştırması yapanlar mı? Toplu taşımalarda ‘Kızım Bak, amcan çağırıyor hadi git kucağına otur” diyen toplum mu? Yoksa “Sus Kızım Sus! Tecavüze uğradığını kimseye söyleme bizi rezil ederler” diyen yerin dibine gire babalar mı? Yada her şeye susan, her şeyi unutan ertesi gün hayatımıza kaldığımız yerden devam eden bizler miyiz? (Haber: Didem CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On