54 İL KIRŞEHİRDEYDİ!

30 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
347 defa okundu.
54 İL KIRŞEHİRDEYDİ!

panelTürkiye Gazeteciler Federasyonu 3. Anadolu Buluşması 2. Gününü KIRGARAT-C Başkanı Sait Yanık

Başkanlığında Düzenlenen Ahiliğin Dünü Bugünü ve Yarını Konulu Panel İle Sonlandırıldı

Türkiye Gazeteciler Federasyonu 3. Anadolu Buluşması adlı projenin 2. Gününde Grant Terme Otelde küçük sohbetler eşliğinde gerçekleşen kahvaltının ardından Ahiliğin Dünü Bugünü ve Yarını Konulu Panel için Ahi Evran Üniversitesine gidildi. Ahi Evran Üniversitesinde Türkiye Federasyonu Başkanı Yılmaz Karaca ile gazeteciler arasında tartışma niteliğinde sohbette gazetecilerin sorunlarından yaşadıkları zorluklardan ve gazete cemiyetleri vb. birçok konudan söz edildi.

Yapılan sohbetin ardından saat 10.30’da Ahiliğin Dünü Bugünü ve Yarını konulu panel düzenlendi. Prof. Dr. Refik Balay, Prof Dr. Ömer Torlak Ve Prof. Dr. Fatih Köksal katkılarıyla Ahiliğin Dünü Bugünü ve Yarını konulu panel düzenlendi. Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni ve aynı zamanda Kırşehir Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyet Başkanı Sait Yanık yapılan panelin ardından konuşma yaptı. Sait Yanık’ın yaptığı konuşmanın ardından plaket töreni ile program sona erdi.

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On