50 Yıl Önce Verdikleri Sözü Tuttular

30 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
576 defa okundu.
50 Yıl Önce Verdikleri Sözü Tuttular

Okuldaki 11’inci Buluşmaya, Aralarında O Dönem ve Sonrasında Mezun Olanların Da Bulunduğu 150 Kişi Katıldı

Kırşehir’de, Kaman Ortaokulunun 1967 mezunları 50 yıl önce birbirlerine verdikleri sözü tutarak bir araya geldi.

Okulun 3/B sınıfı mezunları, edebiyat öğretmenleri Turan Gültekin ile mezun olduktan sonra ilkini 1970 yılında yaptıkları buluşmaları sürdürüyor.

Okuldaki 11’inci buluşmaya, aralarında o dönem ve sonrasında mezun olanların da bulunduğu 150 kişi katıldı. Hatıralarını tazeledikten sonra Hirfanlı Kampı’na geçen mezunlar, burada birlikte yemek yiyerek vefat eden arkadaşları için dua etti.

Gültekin, gazetecilere yaptığı açıklamada, katılanların yaşlarının ilerlemesi nedeniyle bir araya gelme süresini 2 yıla indirdiklerini söyledi.

Bir edebiyat dersi sırasında verdikleri sözü yerine getirdiklerini belirten Turan Gültekin, şöyle konuştu:”O dönemdeki edebiyat dersimizde, bir gazetenin haberinden yola çıkarak 50 yıldır devam ettirdiğimiz buluşmalarda birbirimize verdiğimiz sözlerde durmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çocuklarımız, hatta torunlarımız ile katılarak, sağlık durumlarını hiçe sayıp toplantıya katılan eski mezunlara, öğrencilerime teşekkür ediyorum. Biz burada bir araya gelerek kah gülerek, kah hüzünlü sohbetler ediyoruz. Ömrümüz yettiğince de bu buluşmalar devam edecektir.”

HABER: AA

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On