5 Milyar TL’ye Ulaşan Kaynak Gerekiyor

4 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
219 defa okundu.

FOTOĞRAF ALTI: AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİNDE TOPLANAN BİR GRUP EGE ÜNİVERSİTESİNDE YAŞANAN OLAYLARDA HAYATINI KAYBEDEN FIRAT ÇAKIROĞLU İÇİN EYLEM DÜZENLEDİ.(EYLEM) (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Ahi Evran Üniversitesi’nde Kırşehir’in Gereksinimleri Doğrultusunda Açılması Planlanan Bölümler İçin 800 Bin TL Kaynak Öngörüldü

2017 yılı Performans Programı’nı hazırlayan Ahi Evran Üniversitesi, Kırşehir’in kalkınmasına katkıda bulunacak olan jeotermal ve tarımsal alandaki çalışmaları ile hedefini belirlerken, kullanılacak bütçe de belirlendi.
Bölgenin enerji potansiyeli ile ilgili uzmanlar tarafından envanter çalışması ile yenilenebilir enerji alanında faaliyet gösteren yatırımcıları bir araya getirme noktasında 150 bin TL kaynak gerektiği belirlenirken, performans hedefi doğrultusunda öngörülen katılımlı TAGEM projeleri, Hayvan Hastanesi hazırlık çalışmaları, laboratuvarlarda hayvan ölümlerini azaltacak çalışmalar yapılması için de 650 bin TL’lik kaynak öngörülüyor.
Ahi Evran Üniversitesi’nde ilin gereksinimleri doğrultusunda açılması planlanan bölümler için de 800 bin TL kaynak öngörüldü. Ahilik kültürüne verilecek önceliklerin yanında Kırşehir’in doğal, tarihi ve kültürel değerlerine yönelik 50 bin TL maliyetli atlas oluşturulması da planlanıyor.
Eğitim ve öğretimdeki kalitenin yanı sıra ilimiz Kırşehir’in kültürel değerlerini tanıtmaya önceli verecek şekilde planlamalar yapan Ahi Evran Üniversitesi, nitelikli öğretim elemanı istihdam edilmesi noktasında da titizlikle hareket ederken, gerekli kaynağın 1 milyon TL’yi aşacağı öngörülüyor.
2017 yılı içerisinde planlanan faaliyetlere göre Ahi Evran Üniversitesi’nin ihtiyacı olan kaynak miktarının yaklaşık 5 milyar TL’yi bulması beklenirken, yatırımların doğru yönlendirilmesinin öncelikleri arasında yer aldığını ifade eden Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, üniversitenin yanı sıra şehrin ekonomisine ve gelişimine katkıda bulunacak hizmetlerin sunulmasını sağlama noktasında hareket ettiklerini belirtti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On