400 Yataklı Yeni Hastane Yapılacak

9 Mayıs 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
99 defa okundu.
400 Yataklı Yeni Hastane Yapılacak

AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Sağlık Bakanlığının Kırşehir’e 400 yataklı yeni hastane yapımını onayladığını bildirdi.

Kendirli, yaptığı yazılı açıklamada,  kente 400 yataklı modern hastane yapılması konusunda yeni bir karar alındığını belirtti.

Hastanenin yatırım programına en kısa sürede alınacağını belirten Kendirli, yeni hastanenin üçüncü basamak modern üniversite hastanesi şartlarına uygun şekilde, otopark sorunu olmayan, geniş ve kampüs mantığında inşa edileceğini aktardı.

Kendirli, kente yapılan sağlık yatırımlarının sürekli arttığına işaret ederek, şunları kaydetti:

“Hastanelerimizin zaten yatak kapasitesi sorunu yoktu. Yatak kapasitesinden ziyade üçüncü basamak hastaneye dönüşüm sonrası yeni hizmet alanlarının karşılanamadığı, üçüncü basamak hastane ruhuna uygun modern binaya ihtiyaç duyulduğu ifade ediliyordu. Koronovirüs salgınıyla mücadelede hastanelerin ve sağlık hizmetlerinin değeri bir kez daha anlaşıldı. Başta şehir hastaneleri olmak üzere yapılan her yatırımı reddeden kesimlerin ne kadar öngörüsüz, vizyonsuz olduklarının bir kez daha görüldü.”

Haber AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On