40 YETİM 40 DİLEK

15 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
470 defa okundu.
40 YETİM 40 DİLEK

ogder-den-egitime-ucretsiz-destek-13

Şuurlu Öğretmenler Derneği Kırşehir Şube Başkanı Şenol Dönmez: “Kimi Zaman, Daha Çocuk Yaşında Annesini Ya Da Babasını Kaybetmiş Hayata Yetim Ya Da Öksüz Olarak Başlamış Yavrularımızın Hayallerine Uzanacak Ellerimiz.”

 

 

 

Şuurlu Öğretmenler Derneği Kırşehir Şube Başkanı Şenol Dönmez açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamalarda: Kırşehir Öğder olarak; Birbirinden farklı, bağımsız, minik yüreklerinde koca koca dünyalar, zayıf omuzlarında devasa yükler taşıyan tam 40 yetim çocuğumuzun hayallerini gerçekleştireceğiz.

Kimi zaman, kendilerine reva görülen bir zulüm nedeniyle, evlerini, akrabalarını, arkadaşlarını, sevdiklerini, okullarını, alışkanlıklarını, oyuncaklarını geride bırakarak; dillerini bilmedikleri bir başka ülkeye göçmüş, minik yüreklerinde koca koca dünyalar, zayıf omuzlarında devasa yükler taşıyan çocukların dileklerini yerine getireceğiz..

Kimi zaman, daha çocuk yaşında annesini ya da babasını kaybetmiş hayata yetim ya da öksüz olarak başlamış yavrularımızın hayallerine uzanacak ellerimiz.

Minicik eller, tuttukları kalemlerde hayatlarını, yaşantılarını, sıkıntılarını, sevinçlerini, kederlerini, isteklerini, gelecekten beklediklerini, hayallerini, umutlarını kısaca her şeylerini birkaç satırla bir mektup sayfasına yazacak ve biz o dilekleri yerine getireceğiz…” ifadelerini kullandı.

 

 

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN