40 ARENA GAZETESİ NE DERSE ODUR

20 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
563 defa okundu.
40 ARENA GAZETESİ NE DERSE ODUR

indir

40 Arena Gazetesi 10 Gün Önce Başbakan Binali Yıldırım Olacak Dedi ve Oldu

 

40Arena Gazetesi olarak Sizler İçin araştırdık, kamuoyu yoklaması yaptık “Başbakan Kim olacak” sorusunun yanıtını sizler için araştırık ve 40 Arena Gazetesi olarak Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım olacağını 10 gün önce söyledik

40 Arena Gazetesi 10 gün önce AK Parti‘nin yeni genel başkan ve başbakan adayı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım olacağını belirterek birkez daha tahminlerinin doğru çıktığını ispatladı . 22 Mayıs Pazar günü yapılacak 2. Olağanüstü Büyük Kongresi’nde genel başkan adayı gösterilecek ismin belirlendiği AK Parti MKYK toplantısı yaklaşık 45 dakika sürdü. Toplantının ardından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, resmi açıklamayı yaptı.

‘BÜYÜK BİR MUTABAKATLA…’

Ömer Çelik, “Çok değerli bir arkadaşımız, büyük bir mutabakatla İzmir Milletvekilimiz, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sayın Binali Yıldırım genel başkan adayı olarak seçilmiştir.” dedi. İşte Çelik’in sözlerinden satırbaşları şöyle:

“19 Mayıs Atatürk’ün Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun. Bugünlerde hepimizin beraber yaşadığı bir süreç var, Türkiye Cumhuriyetimizin tehdit altında olduğu bir dönemde kahraman evlatlarımız şehit oluyorlar. Hepsini buradan yad ediyoruz. Gazilerimize şükranlarımızı iletiyoruz. Şehit ve gazi ailelerimize en içten duygularımızı iletiyoruz. Geçen gün Diyarbakır’da şehit olan vatandaşlarımıza rahmet diliyoruz.
AK Parti’nin bu genel merkezi tarihin seyredildiği değil, tarihin yazıldığı ve dünyanın siyasi tarihine katkı yapıldığı bir genel merkezdir. Bu kadro kurucu genel başkanımızın, liderimizin öncülüğünde ilerlemektedir. Buradan kendisine de saygılarımızı iletiyoruz. Cumhurbaşkanımızla AK Parti kadroları arasında nasıl bir ilişki var tartışmasını muhalefet partileri yürütüyorlar. Bu tartışmayı bitirmenin zamanı gelmiştir.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN