40 Arena Gazetesi 1 Temmuz Pazar Günü 4. yaşını kutladı!

2 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
486 defa okundu.
40 Arena Gazetesi 1 Temmuz Pazar Günü 4. yaşını kutladı!

40 Arena Gazetesi 1 Temmuz Pazar Günü 4. yaşını kutladı!

40 Arena Gazetesi 4 Yaşında!

Tarafsızlığı ilke edinen 40 Arena Gazetemiz 4. kuruluş yıl dönümünü kutladı.

İlkesi yayıncılık ve doğru habercilik ilkesini benimseyen gazetemizin 4. kuruluş yıl dönümü kurulduğu günden bu yana doğruluğundan hiç bir zaman şaşmayan ve insanlarımıza doğru ve tarafsız haber ve Bilgi vermeyi amaçladık. 40 Arena Gazetemiz 4. Yılında da aynı ilkeler doğrultusunda devam edecek.

Çağın en dinamik mesleklerinden biri olan Gazetecilik mesleğini sürdürürken ülkenin çağdaşlaşma sürecinde büyük rol üstlenen kurumlardan biri olan Gazetecilik mesleğini 4 yıldır bu bilinç ve anlayış içerisinde yapmakta olduğumuz faydalı ve başarılı hizmetlerinin artarak devam edeceğine yürekten inanıyoruz .40 Arena Gazetesi başlangıcı her ne kadar 1 Temmuz 2014 olsa da geçmişi 1996 yılına dayanmaktadır. 1996 yolunda ilk üç sayı çıkartılarak meşhur Tansu Çiller beş nisan ekonomik krizden dolayı 2000 yoluna kadar ara vermiştir.  2000 yılında tekrar yayın hayatına başlayan Arena Gazetesi, 2014 Yılına kadar bu isim üzerinden devam ederek Gazetelerin birleşmelerinden dolayı acı bir birliktelikten dolayı tekrar 40 Arena Gazetesi olarak yayın hayatına devam etmektedir. (40 Arena Haber Merkezi)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On