40 ARENA DİYOR Kİ;

2 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
310 defa okundu.

hgkjhkjghjhlkjkh

Bunları Korumayın, Sahiplenmeyin!

Fetö’cü dostlarını koruyan AK Partililer!

Hemen her şehirden aynı şikayetler, aynı haberler geliyor. AK Partili bazı yöneticilerin, gözaltına veyahut açığa alınan haşhaşi dostlarını kurtarmak için Medyasında  onları şirin gösteren savcı ve hâkimlere baskı yaptığı şeklindeki iddiaların ardı arkası kesilmiyor.

AK Parti milletvekilleri Sayın Salih Çetinkaya ve Sayın Mikail Arslan günlerdir, “Bunları korumayın, sahiplenmeyin! Bu parti değil, vatan meselesidir” diye isyan ediyor.

birileri Sayın Milletvekillerinin verdiği bu mücadelede yalnız olduğuna inanıyor.

O zaman iş başına!..

Gün, Milletvekillerinin yalnız olmadığını ve yalnız kalmayacağını gösterme zamanıdır. Görünen o ki içimizde olup, yanımızda olmayan alçakları tek tek deşifre etme görevide bize düşüyor. Halk Özel Harekat ( HÖH ) olarak üzerimize düşeni yapma zamanıdır.

Şehrinizde bu hainliği yapan kim varsa, bize yazarak iletin. Gelen ciddi istihbaratları köşe yazılarımızda ve Haeberlerde gücümüzün yettiği ölçüde duyuracağımıza söz veriyoruz.

Bu belgeleri ayrıca Cumhurbaşkanı’na iletmesi için Milletvekillerimizin ’de ileteceğimizden de emin olabilirsiniz.


TARİHİ BİR GÖREVİMİZ DAHA VAR

Tarihi bir dönemden geçiyor, rüyada dahi göremeyeceğimiz olaylara şahit oluyor

Milenyum dediğimiz bir çağda darbe kalkışması yaşıyoruz. Etkisiz hale getirilmeye çalışılan Cumhurbaşkanı sadece bir Ulusal kanalın telefon görüntüsüyle 15 dakika içinde 40 milyon insanı sokaklara döküyor.

Partilisi, partisizi, ateisti, dindarı, alevisi, Sünni’si Doğal afetlerin dışında

40 yıl düşünsek bir araya gelemeyeceğine inandığımız her görüşten insan sokaklara ateş ırmakları gibi akıyor, darbecilere bir saat içinde inanılmaz bir azap tattırıyor.

Hemen her konuda birbirleriyle savaş halinde olan üç büyük partinin liderleri siyaseti bırakıyor, birlikte saf tutuyor.

Deprem dayanışması dışında başka hiç bir şey bizi böyle bir araya getirmemişti daha önce…

Şu son iki günde yaşadıklarımıza bir bakın…

Daha bir ay önce bize dönen tank namluları, hainlerin elinden alınıp gerçek düşmanlara dönüyor. “Çöktü” yorumları yapılan Türk Ordusu sayesinde altın bir şafağa uyanıyoruz. O şanlı ordu sayesinde güneş Cerablus’ta bir başka güzel doğuyor.
Muhalefet partisinin lideri Devlet Bahçeli operasyonu duyar duymaz, “Tümüyle destekliyor, devletimizin yanında olduğumuzu dosta düşmana ilan ediyoruz” diyor.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun saldırıya uğradığı haberi gelir gelmez Cumhurbaşkanı kendisini arıyor. CHP lideri, “Çok naziksiniz Sayın Cumhurbaşkanım” diyerek kendisine teşekkür ediyor.

Telefon kapanır kapanmaz Başbakan Binali Yıldırım arıyor. Aramakla yetinmiyor, “Devletin tüm imkanları emrinizdedir” diyor. Hemen akabinde İçişleri Bakanı Efgan Ala CHP liderinin bölgeden helikopterle çıkarılması için talimat veriyor.

Ülkenin bütün basın kuruluşları darbeye ve teröre karşı ortak yayın yapıyor. İnsanların tamamı bir ay boyunca meydanlarda sabahlıyor, çayını, çorbasını, lokmasını paylaşıyor.

Minarelerden yükselen ezan ve sela sesleri hainlerin yüreğine korku düşürüyor. Milyonlarca insan camilerde uyuyarak günü geçiriyor. Eller semaya hep birlikte açılıyor, başlar seccadelere hep birlikte değiyor. Camiden çıkanlar evlerine dahi uğramadan meydanlarda toplanıyor, birer asker gibi nöbet tutuyor.

Darbe kalkışması sayesinde ne kadar güzel bir ülke olduk biz böyle!

Hangi ideolojiye, hangi inanca mensup olduğumuz önemli değilmiş, bunu yaşayarak anladık.

Anladık ki zor zamanlarda ölüme hep beraber yürüyoruz.

Öyleyse hepimize, ama hepimize görev düşüyor. Bu günler eşimizden, çocuğumuzdan ve dahi sosyal medyadaki arkadaşlarımızdan sorumlu olduğu günler.

Allah aşkına!

Bu birlik ve beraberlik ortamını bozmak için uğraşan, hala eski siyasi hesapları görmeye çalışan kim varsa, susturun!

 

 

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On