4. Geleneksel Üniversite – Şehir Buluşması Sona Erdi

26 Mayıs 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
65 defa okundu.
4. Geleneksel Üniversite – Şehir Buluşması Sona Erdi

Ahi Evran Üniversitesi şehriyle bütünleşmesi için Üniversite Rektörlüğü tarafından organize edilen 4. Geleneksel Üniversite – Şehir Buluşması etkinliğinde sona gelindi. 24 Mayıs 2022 tarihinde Cacabey Meydanında başlayan etkinlik 25 Mayıs 2022 tarihinde yapılan çeşitli etkinliklerin ardından sona erdi.

Kırşehir halkının yoğun katılım gösterdiği 4. Geleneksel Üniversite – Şehir Buluşması etkinliğinde üniversite’nin tüm akademik ve idari birimleri stantlarda yerlerini aldı. Birimlerin faaliyet ve çalışmalarının sergilendiği etkinlik, ziyaretçi akınına uğradı. Üniversite sınavına hazırlanan aday öğrenciler ve veliler, akademik birimlerimizin stantlarını gezerek bölümler hakkında fikir aldılar. Üniversite’nin ilimizin kalkınmasına katkı sağlayan pilot üniversite projeleri ve eğitimde kaliteyi güvence altına alan yerli yazılım AYDEP ile kalite süreçlerinde gösterdiğimiz başarı belgeleri de 4. Geleneksel Üniversite – Şehir Buluşması etkinliğinde ilimiz vatandaşlarının ilgisine sunuldu.

Rektör Karakaya: “Tüm Çabamız Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ve İlimizi Bölgesinde Yükselen Bir Konumda Görmek”

Üniversite Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya üniversite’nin faaliyetleri, projeleri ve birim çalışmalarının vatandaşlarımıza anlatılmasında memnun olduklarını belirterek “4. Geleneksel Üniversite – Şehir Buluşması etkinliği vatandaşlarımızla bir araya gelmek için bir vesile oldu.” dedi. Göreve geldikleri günden bu yana hem üniversite hem de Kırşehir için çalıştıklarını dile getiren Rektör Karakaya, bu etkinlikler sayesinde üniversitemizin hayata geçirdiği projeler ve çalışmaları vatandaşlarla buluşturduklarını söyledi. “Tüm çabamız Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ve ilimizi bölgesinde yükselen bir konumda görmek.” diyen Prof. Dr. Vatan Karakaya, 4. Geleneksel Üniversite – Şehir Buluşması etkinliğinde şehrimizle bir arada olmaktan mutlu olduğunu kaydetti  (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN