32 DOKTOR, 8 SAĞLIK PERSONELİ ALINACAK

20 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
577 defa okundu.
32 DOKTOR, 8 SAĞLIK PERSONELİ ALINACAK

salih-cetinkaya-kirsehir_629

Kırşehir Milletvekili Av. Salih Çetinkaya, İl Başkanı Mustafa Kendirli, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci  İl ve İlçe Sağlık Teşkilatı bünyesine 32 doktor, 8 sağlık personeli kazandırdı.

 

Kırşehir Milletvekili Av. Salih Çetinkaya, İl Başkanı Mustafa Kendirli ve Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci girişimlerde bulunarak, Merkez ve ilçeler olmak üzere doktor ve personel ihtiyacı bulunan Hastanelere, Toplum Sağlığı Merkezlerine, Aile Sağlığı Merkezlerine, Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarına, Doktor ve Sağlık Personeli kadrosu açtırdı.

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ile görüşmesinde Kırşehir’deki Sağlık Personeli eksikliğini gündeme getiren Milletvekili Çetinkaya’nın girişimleriyle Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine 10, Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonuna 3, Toplum Sağlığı Merkezine 1, olmak üzere Kırşehir Merkeze 14; Akçakent, Boztepe, Çiçekdağı, Kaman ve Mucur ilçelerimize 18, toplam 32 Pratisyen Hekim ve 8 Sağlık Personeli kadrosu açıldı.

27 Ağustos’ta Atamaları yapılacak olan Personellerin en kısa sürede başlayacaklarını müjdesini veren Milletvekili Çetinkaya “Kırşehir’imiz için yılmadan çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN