30. Ahilik Haftasına Doğru

15 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
267 defa okundu.
30. Ahilik Haftasına Doğru

Kırşehir Valisi Necati Şentürk Başkanlığında 30. Ahilik Haftası Kutlamaları Hazırlık Ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, toplantıda konuşan Vali Şentürk, Ahilik Haftası’nın Kırşehir’e yakışır bir şekilde kutlanması için gayret gösterdiklerini ifade etti. 18-24 Eylül tarihleri arasında yapılacak 30. Ahilik Haftası etkinliklerine son şeklin verildiğini, kente gelen misafirlerin ve katılımcıların en iyi şekilde ağırlanacağını vurgulayan Şentürk, şunları kaydetti: “Ahilik, bütün insanlığı kapsayan en büyük medeniyet projesidir. Bizler de Ahi Evran-ı Veli’nin başlattığı Ahiliği yaşatmak ve tüm dünyaya tanıtmak amacıyla hazırladığımız etkinlikleri Ahi kenti Kırşehir’e yakışır bir şekilde gerçekleştirme amacındayız. Programın eksiksiz, sorunsuz, en iyi şekilde yürütülmesi için çalışıyoruz. Bu seneki Ahilik Haftası kutlamalarına bütün esnafımızın ve vatandaşlarımızın yoğun katılım göstermelerini bekliyoruz.” Toplantıya, kutlama kurulu üyeleri, daire amirleri ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.

AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On