30. Ahilik Haftası Kutlamaları Hız Kesmiyor

22 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
322 defa okundu.
30. Ahilik Haftası Kutlamaları Hız Kesmiyor

Valİ Necati Şentürk, 30. Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında açılan Mucur standını ziyaret etti. Akşamında da Esnaf Gecesine katıldı.

Ahi Evran Külliyesinde kurulan standını inceleyerek bilgiler alan ve vatandaşlara Ahi pilavı dağıtan Vali Necati Şentürk’e Mucur Kaymakamı Kaya Çelik, Ticaret İl Müdürü Mahmut Dalgalı ve ilçe yöneticileri eşlik etti.  30. Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında aynı gün akşam “Esnaf Gecesi” düzenlendi. Bu programa Vali Necati Şentürk’ün yanı sıra Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Baro Başkanı Av. Mehtap Karaburçak Tuzcu, İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, İl Jandarma Komutanı J.Alb. Orhan Ekemen, İl Genel Meclisi Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu, Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bahamettin Öztürk, daire müdürleri, esnaflar ve aileleri katıldı. Vali Necati Şentürk, programda yaptığı konuşmada, böylesine güzel bir akşamda Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında esnaf vatandaşlarımızla bir arada bulunmaktan dolayı memnun olduklarını dile getirdi. İlimizde esnafın sorunlarını çözmek için çalışmalar yürüttüklerini belirten Vali Necati Şentürk, “2014 yılında esnafımıza 878 Bin TL, 2015’te de 1 Milyon 278 Bin TL, 2016 yılında da 2 Milyon 572 Bin TL, 2017 yılında da 3 Milyon 200 Bin TL hibe yardımı yapıldı. Ve yine KOSGEB’in verdiği rakamlara göre ilimizde 1300 esnafımıza 24 Milyon TL faizsiz kredi desteği verildi. Allah milletimize, devletimize zeval vermesin. Ayrıca, Cumartesi günü Sayın Başbakanımızın teşrif edeceği, onurlandıracağı Cacabey Meydanındaki Ahilik Kutlamalarına bütün esnafımızı ve bütün Kırşehirlileri bekliyorum.” dedi.

Kırşehir’de mesleğine, işine yıllarını vermiş usta esnafların ödüllendirildiği program Türk Halk Müziği sanatçılarının verdiği konser ile sona erdi.

VALİLİK BASIN BÜRO

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On