3 Yeni Araç Alındı

5 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
229 defa okundu.
3 Yeni Araç Alındı

thumbnail_resim-2

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci “ Yeni Araçlarımızla Halkımıza Daha Kaliteli Hizmetler Sunacağız”

Kırşehir Belediyesi, il genelinde gerçekleştirdiği çalışmaların aksamaması amacıyla hizmet verdiği araçlara 3 yeni araç daha kattı.

Hizmet Kalitesini artırmayı ilke edinen Kırşehir Belediyesi araç filosuna eklediği 3 yeni araç işle standartlarını yükseltmeyi sürdürüyor. Araç filosuna olarak 2 adet binek 1 adet kamyonet aracı eklendi.

Kırşehir’e en iyi hizmeti vermeyi amaçladıklarını belirten Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci “İhtiyaca ve beklentiye yönelik çalışıyor, hizmetlerimizi bu doğrultuda hayata geçiriyoruz.Bir ilin neye ihtiyacı varsa ona cevap vermeniz lazım. Kırşehir’e yakışır hizmetler yapmaya çalışıyoruz. Araç filolarımız her zaman hizmete hazır olmalı. Kurumsal yeterliliğinizi güçlendirmeden, altyapınızı sağlamlaştırmadan gereken hizmetleri sağlayamazsınız. Kırşehir ‘e yaptığımız çalışmalarla yenilenmenin ve güzelleşmenin en güzel örnekleri yaşanmaya devam ediyor. Yaptığımız bütün çalışmalar ve alınan bütün araçlar Kırşehir halkının daha iyi şartlarda ve daha hızlı hizmet alabilmesi içindir. Yeni aldığımız 2 adet binek ve kamyonet aracımızın şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On