“3. GELENEKSEL ÜNİVERSİTE ŞEHİR BULUŞMASI”NA YOĞUN KATILIM

4 Mayıs 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1766 defa okundu.
“3. GELENEKSEL ÜNİVERSİTE ŞEHİR BULUŞMASI”NA YOĞUN KATILIM

“3. GELENEKSEL ÜNİVERSİTE ŞEHİR BULUŞMASI”NA YOĞUN KATILIM

Ahi Evran Üniversitesi tarafından bu yıl 3’üncüsü düzenlenen “3. Geleneksel Üniversite şehir Buluşması” etkinliği açılış Programında, AEÜ‘nin birimleri tanıtılarak, rektör-halk-öğrenci buluşmaları gerçekleşti.

Ahi Evran Üniversitesi şehirle kaynaşmak ve bütünleşmek için geçtiğimiz yıl 2’incisi yoğun katılımla gerçekleşen Geleneksel Üniversite şehir Buluşması etkinliğine bu yılda yoğun katılımın olduğu gözlendi. “3. Geleneksel Üniversite Şehir Buluşması” Cacabey meydanında çeşitli etkinliklerle başladı.

HEM EĞLENDİLER HEM DE EĞLENDİRDİLER

Bütün bölümleri ile aktif ve hazırlıklı bir şekilde sahaya inen Ahi Evran Üniversitesi, halkın yoğun ilgisi ile karşılaştığı dikkatlerden kaçmazken Radyo ve Televizyon programcılığı Bölüm Öğrencileri ve Öğretim Görevlilerinin farkını, ortaya koyduğu Programda standa gelen ziyaretçiler keyif dolu dakikalar geçirdi.

Bu yıl Radyo ve Televizyon Programcılığı Bölümü tarafından üniversite şehir buluşması etkinliğinde kurulan radyo ile keyifli vakit geçiren ziyaretçiler,  hem oynadı hem şarkı söyledi.

Ahi Evran Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programının etkinlik sergisi, Dönem için de öğrenciler tarafından yapılan sosyal sorumluluk projeleri, iç halkla ilişkiler ve Dış halkla ilişkiler organizasyonlarının afiş ve davetiyeleri de sergilendi.

BU BÖLÜM BAŞKA…

Ahi Evran Üniversitesinde Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri, RTV Bölüm Başkanı Mehmet Özdemir,   Öğretim Görevlileri Esra Yılmaz, Halime Sultan Karahan ve Esin Ece Özdemir, Görsel-İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı- Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünün her zaman ayrıcalık olduğunu adeta bir kez daha gözler önüne serdi.

EĞLENCELİ TANITIM

AEÜ‘nin faaliyetlerinin anlatıldığı Programda Radyo ve Televizyon Programcılığı Bölümünün tanıtımının yapıldığı stantta yer alan radyoda bölüm öğrencileri tulum çaldı, şarkılar söyledi. Hünerlerini sergileyen bölüm öğrencileri kalabalık izleyici grubundan büyük beğeni topladı.

“KIRŞEHİR HALKI İLE ÜNİVERSİTENİN BİRBİRİYLE KAYNAŞMASI AÇISINDAN OLDUKÇA ÖNEMLİ”

Ahi Evran Üniversitesinde Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri, RTV Bölüm Başkanı Mehmet Özdemir,

“3. Geleneksel Üniversite şehir Buluşması” Programının 3’üncüsünü bu yıl gerçekleştiriyoruz. Bu Program, Kırşehir halkı ile Üniversitenin Birbiriyle kaynaşması açısından oldukça önemli. Program sayesinde öğrencilerimizin hangi alanlar da çalışmalar yaptığını görebiliyoruz” dedi.

 “ÜNİVERSİTELER ŞEHRİN IŞIĞA AÇILAN PENCERELERİ”

Bu gibi çalışmalar sayesinde Üniversite ve halkın kaynaşması sağlanıyor diyen Öğretim Görevlisi Esra Yılmaz ise,

“Üniversitemizin her biriminin olduğu stantlarımız, Halkın dikkatini çok fazlasıyla çekiyor. Halk Üniversiteden hiçbir zaman uzak kalmak istemiyor. Bu çalışmalar sayesinde de Üniversite ve halkın kaynaşması sağlanıyor. O nedenle bu tür çalışmalar çok önemli. Hem halkın hem de şehirde bulunan kamu, kurum ve kuruluşların alacağı çok önemli mesajlar var. Önemli olan bu mesajları alabilmek ve uygulamaya koyabilmek” dedi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On