3 EKİM DÜNYA ÇOCUK GÜNÜ MESAJI

4 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2544 defa okundu.
3 EKİM DÜNYA ÇOCUK GÜNÜ MESAJI

dunya-cocuk-gunu-resimleri-3-1Ramazan Baykara: “Dünya Çocuk Günü Dünya Çocukları Arasında Ortak Duygular Oluşmasını, Ulusların Barış İçinde Yaşama Özlemlerinin Pekişmesini Amaçlar.”

Kırşehir Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara 3 Ekim Dünya Çocuk Günü mesajı yayınladı: Yayınladığı mesajda: ” 1954 yılında Birleşmiş Milletler Örgütü oybirliği ile Ekim ayının ilk pazartesini “Dünya Çocuk Günü” olarak kabul etmiştir. Dünya Çocuk Günü dünya çocukları arasında ortak duygular oluşmasını, ulusların barış içinde yaşama özlemlerinin pekişmesini amaçlar.
Çocuklar yarının büyükleri, geleceğin yöneticisi ve güvencesidirler. Özellikle yaşamın ilk yıllarında bakım ihtiyaçlarının zamanında ve yeterli olarak karşılanması, sevgiyle büyümeleri temel güven duygusu kazanmaları açısından önemlidir. Beden ve ruh sağlığı yerinde nesiller yetiştirmek görevi aile kurumu başta olmak üzere toplumun ve devletin sorumluluğundadır.
Bu bağlamda; yarınlarımız olan ülkemiz ve tüm dünya çocuklarının “Dünya Çocuk Günü”nü kutluyor, sevgi ve barış dolu daha bir gelecek temenni ediyorum.” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On