3 Ağustosta Başlıyor

27 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
466 defa okundu.
3 Ağustosta Başlıyor

 

Bu yıl 2’incisi düzenlenecek olan Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Festivali 3-4-5 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek.

3 Ağustosta Başlıyor

Geçtiğimiz yıl çeşitli etkinliklerle kutlanan ve bu yılda 2’incisi düzenlenecek olan Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Festivali hazırlıkları devam ediyor. 3 Ağustos Cuma günü başlayacak olan Kültür Sanat Festivalinin Açılış ve Anma Programının  Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezinde yapılacağı bildirilirken, Konserlerin Kırşehir Cacabey Meydanında gerçekleşeceği öğrenildi.

KIRŞEHİRLİLERİN MERAKLA BEKLEDİĞİ FESTİVAL, 3 GÜN SÜRECEK

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kırşehir Valiliği, Kırşehir Belediyesi ve Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi işbirliğiyle düzenlenen 2. Neşet Ertaş Kültür Sanat Festivali 3-45 Ağustos 2018 tarihlerinde olmak üzere 3 gün sürecek.

BOZKIRIN TEZENESİ ANILACAK

Kırşehir’de düzenlenecek festivalin hazırlıkları devam ederken, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın başta olmak üzere bakan ve bürokratlarının katılımı ile yapılacak açılış ve anma programının Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’nde, konserlerin de Kırşehir Cacabey Meydanı’nda yapılacağı bildirildi. üç gün sürecek festivalde 25 Eylül 2012 tarihinde vefat eden Kırşehirli hemşerimiz “Bozkırın Tezenesi” Neşet Ertaş’ın geniş kapsamlı olarak anılacağı bildirildi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On