29. AHİLİK KUTLAMALARI START ALDI

11 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
371 defa okundu.
29. AHİLİK KUTLAMALARI START ALDI

sait-yanik-gazeteciler-federasyonu-yuksek-ist-7711991_x_oKırşehir  Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyet Başkanı Sait Yanık’ın Organize Ettiği “Türkiye Gazeteciler Cemiyet Başkanları Kırşehir’de Buluşuyor ” Programı Onaylandı

Gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni ve Kırşehir  Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyet Başkanı Sait Yanık’ın organize ettiği “Türkiye Gazeteciler Cemiyet Başkanları Kırşehir’de Buluşuyor ” programında bir panel düzenliyor. Geçtiğimiz günlerde Milletvekili Salih Çetinkaya’nın  girişimleri ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Esnaf Genel Müdürlüğü’ne bir proje sunarak ve proje kabul edilmiş olup 27 Mayıs 2016 Cuma Günü saat 10:00’da başlayacak olan panelin moderatörlüğü ve panelist olan Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Rekabet Kurumu Başkanı Prof. Dr. Ömer Torlak, Ahi Evran Üniversitesi Öğretim Görevlisi  Prof. Dr. M. Fatih Köksal “Ahiliğin Dünü Bugünü Yarını” konulu panelin yapılacağı yer Ahi Evran Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleşecek. Bu konferansa çok sayıda davetlinin katılacağı beklenilmekte. Türkiye’nin 4 bir yanından gelecek Olan Gazeteci Cemiyet Başkanlarının finansmanları ise Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Esnaf Genel Müdürlüğü Tarafından karşılanacak.

Sait Yanık konuşmasında: “Kırşehir’i seven, Kırşehir’de yaşayan, Kırşehir’in ekmeğini yiyen gazeteci meslektaşlarım bu panele sahip çıkın. Bu panel Kırşehirimizin gelecekte tanıtımını, Ahi Evran Üniversitesine öğrenci gelmesine ve Kırşehir’in kalkınmışlığına bir başlangıç olacaktır. Birlik olalım diri olalım iri olalım. ” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN