28. Vergi Haftası Kutlanıyor

27 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
175 defa okundu.

thumbnail_KVF_3402İl Defterdarı Yusuf Balcı Başkanlığındaki Heyet Vali Necati Şentürk’ü Ziyaret Etti

Bu Yıl 28. Kutlanan Vergi Haftası Nedeniyle İl Defterdarı Yusuf Balcı Başkanlığındaki Heyet Vali Necati Şentürk’ü Ziyaret Etti.

Defterdarlık birim yöneticilerinin ve Serbest Muhasebeci ve Kırşehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Özgür Albayrak’ın da katıldığı ziyarette, İl Defterdarı Yusuf Balcı, yürüttükleri çalışmalarda kendilerine verdiği desteklerden dolayı Vali Necati Şentürk’e teşekkür etti.

Ziyaret sırasında konuşan Vali Necati Şentürk, Vergi Haftası’nın ülkedeki güçlü malî yapıyı sağlamak için kamuoyunda vergi bilincini artırmak ve vergiyi tüm tabana yaymak amacıyla kutlandığını söyledi.

Güçlü bir Türkiye için sağlam bir mali yapının olması gerektiğini belirten Vali Necati Şentürk, “Güçlü bir ekonomi, güçlü bir verginin de kaynağıdır. Kamuoyu harcamalarını karşılamak adına vergi almak için de ekonominin çok güçlü olması gerekmektedir. Ekonomide güçsüz olursanız güçlü bir orduya sahip olamazsınız. Bunun sonucunda da dış politikada söz sahibi olmazsınız, ulusararası alanda yalnızlığa mahkum kalırsınız. Günümüzde güçlü bir ekonomiye sahibiz. Vergi tabana yayılmamışsa ve vergi optimum seviyede değilse ve vergi adaletli bir şekilde toplanamıyorsa sosyal adalet sağlanmıyor demektir. Çok kazanandan çok, az kazanandan az vergi alınırsa bu konudaki sosyal adalet sağlanmış olur. Kırşehir olarak vergi toplamada iyi noktadayız. Kırşehir halkı da vergisini zamanında ödemekte, vatandaşlık bilinciyle hareket ederek vatandaşlık görevini yerine getiriyorlar. Kırşehirli hemşerilerime bu konuda gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür ediyorum. Bu duygularla, Vergi Haftasını kutluyorum.” dedi.

Ziyaret, Defterdar Yusuf  Balcı’nın kurum çalışmaları ve Vergi Haftası programı ile ilgili bilgiler vermesiyle sona erdi.

VALİLİK BASIN BÜROSU

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On