26. Dönem Kırşehir Milletvekilleri Yemin ettiler

17 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
298 defa okundu.
26. Dönem Kırşehir Milletvekilleri Yemin ettiler

1376-salih-cetinkayanin-ardindaki-mikail-540x340Adalet ve Kalkınma Partisi Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan dün TBMM’de düzenlenen yemin töreninde yemin ederek görevlerine başladılar. Türkiye Büyük Millet Meclisi yemin töreni için dün toplandı.

Kırşehir Milletvekillerine yemin sırası geldi. Milletvekilleri Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan kürsüye gelerek, Devletin bağımsızlığını, vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğünü milletin kayıtsız ve şartsız egemenliğini koruyacağıma, hukukun üstünlüğünü demokratik ve laik cumhuriyete ve Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı kalacağıma toplumun huzur ve refahı milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde herkesin insan haklarından ve temel hürriyetlerden yararlanması ülküsünden ve Anayasaya sadakatten ayrılmayacağıma büyük türk milleti önünde namusum ve şerefim üzerine ant içerim, şeklinde yemin metnini okuyarak, yeminlerini tamamladılar.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On