25 YIL SONRA BULUŞTULAR

1 Şubat 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
493 defa okundu.
25 YIL SONRA BULUŞTULAR

25 YIL SONRA BULU?TULAR Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 25 yıl sonra lise arkadaşları ile bir araya geldi.

Kale Ortaokulu ve Kırşehir Lisesi’nde 25 yıl önce aynı sınıfta öğrenci olan AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli’nin de yer aldığı 25 kişi 25 yıl sonra bir araya geldi.
Kırşehir’de ortaokul ve liseyi aynı sınıfta okuyan aralarında Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve AK Pati İl Başkanında bulunduğu 25 kişi bir araya gelerek 25 yıl sonra hasret gidererek gelecek ve geçmiş üzerine sohbet etti. Kırşehir buluşması için gelen 25 kişi anılarını tazelerken 25 yıl önce yaşananları anlatan Canan Aktaş, “25 yıl sonra bir araya geldik. Kırşehir’den o dönemden beri hiç ayrılmayan arkadaşlarımız olduğu gibi meslekleri gereği Kırşehir’den ayrılan arkadaşlarımız da var. Mesleklerinde ve hayatlarında başarı kazanmış insanların bir arada olması bizleri çok mutlu etmiştir.” dedi.
Lise arkadaşlarının bir araya geldiği toplantıya EMITT fuarı programında olması dolayısı Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci katılamazken gurupla bir daha buluşmak üzere söz alıp lise arkadaşlarının Kırşehir’de ağırlanması için yardımcı olduğu öğrenildi.

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN