23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİĞİ MASAL PARK’TA DÜZENLENECEK

21 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
407 defa okundu.
23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİĞİ MASAL PARK’TA DÜZENLENECEK

HABER RESİMİKırşehir Belediyesi’nin Çocuk Şenliği Programı çerçevesinde 23 Nisan 2016  Cumartesi  günü Aşıkpaşa Masal Parkta yapılacak

Çocuk Şenliğinde; Palyaço, Yüz boyama Etkinliği, balon, bayrak dağıtımı, çeşitli yarışmalar ve müzik eğlence programının yer alacağı bir etkinlik düzenleneceği belirlendi

Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek bu etkinliğe tüm çocuklar davet edildi. Etkinlik 23 Nisan 2016 Cumartesi günü saat 13.00’te başlayacağı öğrenildi. Şenlikte, minikler bütün gün çocuk olmanın tadını çıkaracağı bildirildi.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Büyük Önder Atatürk’ün çocuklara armağanı bu bayramın en güzel şekilde kutlama gayreti içerisinde olduklarını belirterek, bu yıl Çocuk şenliğini 23 Nisan 2015 tarihinde faaliyete geçen ve çocuklara hediye edilen Aşıkpaşa Masal Parkında düzenleyeceği belirtildi.

“Belediye olarak biz de çocuklarımızın yüzündeki mutluluğu artırmak ve kıvancımızı paylaşmak için bu sene Çocuk Şenliğimizin beşincisini düzenleyeceğiz. Büyük küçük herkes Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlasın, herkes biraz çocuk olsun, tüm çocuklar daha da mutlu olsun istiyoruz. Kırşehir Belediyesi olarak yaptığımız tüm çalışmalarımızın temelinde çocuklarımız var.” şeklinde konuştu.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN