21.Yüzyılın Madonnaları Antalya’da Buluştu

6 Eylül 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
513 defa okundu.
21.Yüzyılın Madonnaları Antalya’da Buluştu

21.Yüzyılın Madonnaları Antalya’da Buluştu

3 Eylül pazartesi saat 15:00 de açılışı yapılan “İki ülke için bir kalp” Resim sergisi Antalya’da Türk ve Rus Sanatçıları tarafından hazırlanıp sunuldu…

Sergi Tekelioğlu Halk Kütüphanesi, Üçgen mah.  Muratpaşa Antalya’da 21. Yüzyılın Madonnaları Annelik kültürü Desteği geliştirme Vakıfı Başkanı, Türkiye’de Rusya Meclis Temsilcisi Meryem Yolaç tarafından organize edildi.

Etkinliğe Rusya Halklar Meclisi ve Rusya Federasyonu Antalya Baş  onsolosluğu Muratpaşa Belediyesi, Antalya Kültür Memur Sen. Ve İpekyolu Haber Ajansı elinden geldiğince destekledi.

Vakıf Başkanı Meryem Yolaç tarafından Tekelioğlu Halk Kütüphanesi Müdürü Muharrem Dal’a teşekkür mektubu taktim edildi.

Programa Antalya Kültür Memur Sen Başkanı Esat Esmeray, İpekyolu Haber Ajansı Ege ve Akdeniz Bölge Müdürü Süleyman Güzel, Tekelioğlu Halk Kütüphanesi Müdürü Muharrem Dal ve bir çok sanat sever katılım gösterdi…

Vakıf Başkanı Meryem Yolaç hissettiklerini şu sözlerle ifade etti; “Aile değerleri zamanımızın en önemli degerleridir bu sebeble, vakfımızın misyonu; Annelik ve çocuklar hakkında genel olarak pozitif bir fikir oluşturmak, aile değerlerini teşvik ederek küre demokrafisinde ulusal projenin önceliğini arttırmak suretiyle, geleneksel aile kültürünün korunmasıdır.” (Haber: Didem CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN