2022 Yılının İlk Toplantısını Yaptılar

28 Ocak 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
72 defa okundu.
2022 Yılının İlk Toplantısını Yaptılar

Kırşehir Marangozlar, Mobilyacılar, Keresteciler ve Hızarcılar Esnaf Odası İlk Yönetim Kurulu Topantısı’nı yaptı. 2022 yılı Olağan Genel Kurulunun ardından ilk Yönetim Kurulu toplantısını Kırşehir Marangozlar, Mobilyacılar, Keresteciler ve Hızarcılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Genç yönetiminde gerçekleştirdi.

Toplantıda alınan kararla Yönetim Kurulu Başkan Vekili görevine Kadir Erdoğan, Denetim Kurulu Başkanlığına Kemal Çetin seçildi.

Mesleki Eğitim Danışmanlığı Birimi görevine oda başkanı Mustafa Genç, Yasin Yıldırım ve Gani Şahin getirilirken İş Yeri Denetleme ve Danışmanlık Grubuna Kadir Erdoğan, Doğan Yıldırım ve Ömer Ersoy seçildi.

Yönetim Kurulu toplantısının ardından bir açıklama yapan Başkan Mustafa Genç, “2022 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısına katılan, katılamayan odamıza kayıtlı tüm üyelerimize teşekkür ederim. Hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edecek, esnafımızı bu dönem de yalnız bırakmayacağız.” dedi.

Ayrıca Genç, Mayıs Ayında gerçekleştirilecek olan Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Genel Kurulunda birlik başkanı Bahamettin Öztürk’e ekip olarak desteklerini sürdüreceklerini belirtti.

(Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On