2016 Yılı Gözetimi Gerçekleşti

23 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
215 defa okundu.
2016 Yılı Gözetimi Gerçekleşti

img_35233333Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne Bağlı Kurum ve Kuruluşların TS EN İSO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemine Yönelik 2016 Yılı Gözetimi Gerçekleşti

Kırşehir genelinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü başta olmak üzere ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı olan kuruluşlara Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nca T.K.Y. çalışmaları doğrultusunda Dış Tetkikçiler Kayseri Bölge Müdürlüğü (T.S.E) tarafından 2016 yılı itibariyle gözetimi yapıldı.

Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara açıklamasında: “Mükemmellikte sınır yoktur kalite de gelişme gerektirir. Yaklaşık 3 yıl önce gelmiş olduğum görevimin başına bugüne kadar İl Müdürlüğümüz ve kuruluşlarımız olarak vermiş olduğumuz hizmet alanında güzel başarılar elde ettiğimize inanıyoruz. İlimiz küçük bir İl ama saygının ve memnuniyetin en fazla olduğu bir şehir olarak ilerlemektedir. İlimize çok büyük yatırımların yapıldığı büyük bir gerçek, bizde bu yatırmalara ve başarılara Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak bir başarı daha eklemiş olduk. Bakanlığımız ve TSE tarafından bize sunulan Kalite Yönetim Sistemi Belgesi bizim çalışmalarımıza yapılan en güzel teşekkürdür. Şüphesiz ki kalitede sınır yoktur” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN