20 Kişilik Fotoğraf Sever Bir Araya Geldi

22 Mayıs 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
375 defa okundu.
20 Kişilik Fotoğraf Sever Bir Araya Geldi

Ahi Evran Külliyesi ve Kent Park’ta gün boyu süren etkinlikte;

20 Kişilik Fotoğraf Sever Bir Araya Geldi

Ahi Evran Külliyesi ve Kent Park’ta gerçekleştirilen etkinlikte  “portre ve mimari” konulu çekimler yapıldı. Gerçekleşen Etkinlikte, Kırşehirli Fotoğrafçı Tolgahan Kalender, Fujifilm ve 20 kişilik fotoğraf sever ile gün boyu süren bir etkinlik düzenledi.

MİMARİ DETAYLARLA ZENGİNLEŞTİRMEK AMAÇLANDI

Portre çekimlerini mimari detaylarla zenginleştirmeyi amaçlayan etkinlikte katılımcılar birbirinden güzel fotoğraflar çekti. Fotoğraf severler çektikleri fotoğrafları hem Instagram hesaplarında hem Fujifilm Türkiye sayfasında hem de www.tolgahankalender.com sayfasında paylaştı.

“AMAÇ KIRŞEHİR’DEKİ FOTOĞRAF SEVERLERLE TANIŞIP KAYNAŞMAK”

Etkinliği düzenleyen ve tekrarlarının müjdesini veren Genç fotoğrafçı Tolgahan Kalender yaptığı açıklamada, “Duyurusunu daha önce yaptığımız etkinliği gayet güzel karelerle tamamladık. Sonuna doğru yağmura yakalanıyorduk ama neyse ki ıslanmadan tam zamanında son pozlarımız alarak bitirdik. Amacımız öncelikle Kırşehir’deki fotoğraf severlerle tanışıp kaynaşmak ve bolca fotoğraf çekmekti. Böylece ileride yapacağımız daha güzel etkinliklerin de yolunu açmış olmak ve fotoğraf heyecanımızı taze tutmaktı. En azından bunu başardığımıza inanıyorum” dedi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN