2. JUDO ŞAMPİYONASI YAPILDI

8 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
979 defa okundu.
2. JUDO ŞAMPİYONASI YAPILDI

Judo-Kevin-Murphy

İller arası 2. Judo Şampiyonası Çorum’un Alaca ilçesinde düzenlendi. Şampiyonaya Kırşehir’den sporcular da katıldı.

 

İller arası 2. Judo Şampiyonası Çorum’un Alaca ilçesinde düzenlendi.

Alaca Belediyesi ve Alaca Belediyespor Kulübü’nün ev sahipliğinde yapılan şampiyonaya Çorum, Yozgat, Amasya, Samsun, Kırşehir, Giresun, Sinop, Manisa, Aksaray’dan toplam 210 sporcu katıldı.

Şampiyonanın açılış törenine AK Parti Çorum Milletvekili ve TBMM idare Amiri Salim Uslu, Alaca Belediye Başkanı Muhammet Esat Eyvaz, İl Gençlik Spor İl Müdürü Haşim Eğer, Alaca Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Büküş, İlçe Emniyet Müdürü Rıdvan Çoşkun, AK Parti Alaca İlçe Başkanı Ümit Tokgöz ve sivil toplum kuruluşların temsilcileri konuk oldu.
Alaca spor kompleksi bakımından yeterli tesislere sahip olduğunu belirten İl Gençlik ve Spor Müdürü Haşim Eğer, şampiyonanın gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.
Alaca Belediye Başkanı Muhammet Esat Eyvaz da, Alaca belediyesi olarak spora ve sporculara her zaman destek olduklarını söyleyerek, iller arası 2. Judo Şampiyonası’na ev sahipliği yapmaktan dolayı mutlu olduklarını dile getirdi.
AK Parti Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu ise konuşmaısnda, 2.5 Milyon TL’ye mal olacak Alaca Gençlik Merkezi projesinin 2015 yılı Yatırım Programına alındığını ve faaliyete geçmesiyle gençlerin sportif faaliyetlere yöneleceğini dile getiren Uslu, şampiyonada minikler kategorisinde dereceye giren sporculara ödüllerini vererek, tebrik etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN