2. Grup Eğitimi Sona Erdi

22 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
215 defa okundu.
2. Grup Eğitimi  Sona Erdi

img_9381ANKA Personel Temel Eğitim Programının 2. Grup Eğitimi Sona Erdi.

Aile ve Sosyal Genel Müdürlüğü’nce hazırlanan ve Eğitim Yayın Dairesi Başkanlığı tarafından organize edilen Anka Personel Temel Eğitim Programının ikinci grup eğitimi bugün sona erdi.
Programda konuşma yapan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara; “ Sizler Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Çocuk Destek Merkezlerinde çok önemli bir hizmet alanında çalışmaktasınız. Önce emeklerinize ve gayretlerinize teşekkür ederim ve Allah hepinizden razı olsun. Çünkü sizler itilmiş, örselenmiş çocukları kendi suçları olmadığı halde bir şekilde kuruluşlarımıza hizmet almaya gelen yavruları tekrar hayata ve topluma kazandırmaya çalışan insanlarsınız. Ve siz bu işte ustasınız. Bu sebeple eğitime katılan tüm personele teşekkür ediyor meslek hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.
Eğitim sertifika töreninin ardından sona erdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On