2 Bin 664 Yataklı Öğrenci Yurdu Yapılıyor

22 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
545 defa okundu.
2 Bin 664 Yataklı Öğrenci Yurdu Yapılıyor

Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya: “2 bin 664 yataklı Öğrenci Yurdu, Kırşehir’e ve Üniversitemize hayırlı olsun”

Günden güne büyüyen Ahi Evran Üniversitesi’nde alt yapı çalışmaları ile fiziki olanaklarını iyileştirmeye yönelik projelerine devam ettiği bildirildi. Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, öğrenci odaklı çalışmalarına bir yenisini daha eklediklerini ve 2 bin 664 yataklı öğrenci yurdunun inşaatına başlandığını açıkladı.  7 Eylül’de temel çalışmalarına başlanan ve Ahi Evran Üniversitesi Merkez (Bağbaşı) Yerleşkesi’nde yer alacak öğrenci yurdu 3 blok halinde 45 bin 516 metrekare alan üzerine inşa edilirken iki blok öğrenci yurdu, bir blok ise sosyal tesis olarak projelendirildi. Öğrenci yurtlarına ait blokların 11 kattan, sosyal tesisin ise 1 kattan oluşması planlanırken yurtlarda toplam 666 oda yer alacak. Yurt odalarının ise 3 ve 4 yataklı olması öngörülüyor. Yurt binasının sözleşme bitiş tarihi 5 Mayıs 2018 iken binanın öngörülen süreden önce bitirilerek 2018 yılının Şubat ayında teslim alınması hedefleniyor. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, öğrencilerin huzur ve güvenliğinin öncelikli hedefleri olduğunu ifade ederek onlara iyi bir barınma ve eğitim imkânı sunmak için çalıştıklarını ifade etti. Yeni eğitim öğretim döneminin başlamasıyla tüm öğrencilere başarılı ve verimli bir yıl dileyen Rektör Karakaya, yeni yurt binasının tamamlanmasıyla daha fazla öğrenci için barınma olanağı oluşturmuş olacaklarını ve bu durumun da kendilerini mutlu ettiğini dile getirdi.

HABER MERKEZİ

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On