“2. Anadolu Zirvesi”  çok verimli geçti

25 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
203 defa okundu.
“2. Anadolu Zirvesi”  çok verimli geçti

asa        KIRGARAT-C Başkanı Sait Yanık Tokat’ta gerçekleştirilen 2. Anadolu Zirvesi programı sonunda açıklamalarda bulundu.

Yanık Açıklamasında Turhal, Zile, Niksar, Erbağ ve Pazar Belediye Başkanlarının federasyona bağlı Gazeteciler Cemiyeti Başkanlarına güzel bir ev sahipliği gösterildiğini,  Tokat Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Bekçi ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Arat’ın da cemiyet başkanlarına ilgi ve alaka göstererek Tokat’ta bulunan sivil toplum kuruluşlarının cemiyet temsilcilerini hiçbir zaman yalnız bırakmayarak,  Tokat ta yayın yapan yerel gazetelerin, ajans muhabirlerinin her bir cemiyet başkanın yanında bulunarak Türkiye Gazeteciler Federasyonu’na bağlı yaklaşık 30 il cemiyet başkanının bulunduğu temsilcilerine çok güzel bir ev sahipliği yaptıklarını açıkladı.

Yanık Tokat Valisi Cevdet Can’ın ve Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nun göstermiş oldukları ilgiden dolayı çok memnun kaldıklarını dile getirerek teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On