193 Şehidin İsminin Yer Aldığı Künyeler Ağaca Asıldı

12 Haziran 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
149 defa okundu.
193 Şehidin İsminin Yer Aldığı Künyeler Ağaca Asıldı

Kırşehir Şehit Aileleri Derneği Başkanlığı tarafından hazırlanan ve İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü tarafından desteklenen ,”Vatan kalesinden cennete uçanlar” projesi kapsamında 193 şehidin isimlerinin yer aldığı künyeler Kent Park’ta bulunan ağaca asıldı.

Türkiye’de uygulanan projenin birinin Kırşehir’de hayata geçirdiklerini belirten Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan, “Bu proje ile de Kent Park girişine diktiğimiz kuru ağacı Kırşehirli şehitlerimizin isimlerinin yazılı olduğu künyelerle yeşerteceğiz ”dedi.

Kırşehir Valisi İbrahim Akın ise,” Bu park yoğun olarak vatandaşlarımızın kullandığı bir mekan.İnşallah burayı kullanan vatandaşlarımız her geldiğinde şehitlerimizi hatırlayacak bu vatanın kolay kazanılmadığını burada somut bir şekilde görecekler.Bu ağacın hazırlanmasında emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Şehitlerimize Allah rahmet diliyorum. Gazilerimize sağlıklı ve huzur dolu bir ömür diliyorum. Onlar bu vatan bu bayrak için kanlarını vermekten kaçınmayan aziz şehitlerimiz” şeklinde konuştu.

Şehitlerin adına yapılan tüm hazırlıklar için emeği geçen herkese teşekkür eden Şehit annesi Altın Sevim,” Şehitlerimiz zaten gönlümüzde yaşıyordu şimdi isimleri ağaçlarda yaşıyor” ifadelerini kullandı.

Kent park’ta düzenlenen törene Kırşehir Valisi İbrahim Akın,CHP Milletvekili Metin İlhan,Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ferhat Kuran,İl Emniyet Müdürü Murat Türesin,şehit ve gazi aileleri katıldı.

Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On