19 TABİP ODASI, TTB’NİN ZEYTİN DALI HAREKATI’NA İLİŞKİN BİLDİRİSİNİ KINADI

5 Şubat 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
391 defa okundu.
19 TABİP ODASI, TTB’NİN ZEYTİN DALI HAREKATI’NA İLİŞKİN BİLDİRİSİNİ KINADI

Türk Tabipleri Birliği Merkez Konseyinin (TTB) Zeytin Dalı Harekatı’na yönelik bildirisi, Türkiye genelindeki 19 tabip odası tarafından kınandı.

Kayseri Tabip Odası Yönetim Kurulu Başkan Hüseyin Per, yaptığı yazılı açıklamada, TTB’nin son günlerde yaşanan olaylarla Türkiye gündemine olumsuz algı oluşturacak şekilde gelmesinden duyduğu üzüntüyü belirtti.

Hekimlerin, milletin ve ordunun yanında olduğunu ifade eden Per, şunları kaydetti:

“Türk Silahlı Kuvvetlerimizin başlatmış olduğu Zeytin Dalı Harekatı’nı destekliyoruz. Özelde bu harekat, genelde ise terörle mücadelemizle ilgili olarak ortak kanaat ve düşüncemizin aksine, merkez birliğimiz Türk Tabipler Birliği tarafından yayınlanan ve tamamen terör yuvalarını kurutma ve teröristleri bertaraf etme adına yapılan bu hareketi, kavram kargaşasına da yol açacak bir kasıtla ‘savaş’ nitelemesinde bulunarak durdurulmasını talep etmelerini anlamamız mümkün değildir. Özellikle de yıllardır canlarımızı yakan terör olayları akabinde hiçbir açıklamaları olmayıp, teröriste terörist, terör örgütüne terör örgütü deme cesaretini bile gösteremeyen bu zihniyetin bizi temsil etmediğini düşünüyoruz. Bu nedenle de yaptıkları açıklamalara katılmadığımızı ve kınadığımızı ifade etmek isteriz. Şu andan itibaren yapılacak en doğru hareketin, milletimizden özür dileyerek işgal ettikleri makam ve mevkileri terk etmek olduğunu belirtmek isteriz.”

Per, bildiriye Afyonkarahisar,  Aksaray, Amasya, Elazığ, Bingöl, Tunceli, Kahramanmaraş, Karaman, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya,  Kütahya, Malatya, Nevşehir, Ordu, Sakarya, Şanlıurfa ve Zonguldak tabip odalarının destek verdiğini aktardı.

Haber AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On