CUMHURBAŞKANI İMZALADI!

7 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
346 defa okundu.
CUMHURBAŞKANI İMZALADI!

IMG_3544 (1)

AHİ EVRAN’A İSLAMİ BİLİMLER, KAMAN’A 4 YILLIK FAKÜLTE

 

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’ne İslami Bilimler Fakültesi ve Kaman’a 4 yıllık Uygulamalı Bilimler Fakültesi kurulması konusundaki çalışmalar netice verdi. Fakültelerin kurulması konusundaki Bakanlar Kururu Kararını Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan imzaladı.

 

Konu hakkında açıklama yapan milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya, “Uzun zamandır takip ettiğimiz ve son olarak Sayın Başbakan Ahmet Davutoğlu’na ilettiğimiz bu konuda netice aldık. Bilindiği gibi Türkiye’de Mersin, Tunceli, Hakkari ve Kırşehir olmak üzere sadece 4 vilayette İslami Bilimler Fakültesi yoktu. Bu karar ile birlikte Anadolu’nun manevi ve kültürel başkentlerinden biri olan Kırşehir de İslami Bilimler Fakültesi’ne sahip olmuş olacak. Kaman’a yapılacak 4 yıllık fakülte’nin de Kaman’ın enerjisini arttıracağını ve Kaman’ın öğrencilerimize en güzel şekilde ev sahipliği yapacağını düşünüyoruz. Üniversitemiz için bu seviye ile yetinmeyip yeni fakültelerin de açılması için yoğun çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu hayalin hayata geçirilmesinde bizlere destek olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’na tüm Kırşehirliler adına teşekkür ediyoruz. Fakültelerimiz Kırşehir’e hayırlı olsun.” ifadelerine yer verdiler.

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On